Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Upload
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
vojtek_
Mam stronke www.ptsi.za.pl i nie dziala mi upload (simple upload, i z webhelp) mam ustawione chmody na 777 i jest na serwerze za.pl. A mianowicie gdy daje wyslij pisze ze jest blad. Czemu? Jak zrobic zeby bylo cacy??
zbig13
moze bys napisal jaki blad wystepuje, a najlepiej pokazal kod pliku z uploadem. sprawdz jeszcze w php.ini czy file_uploads = ON.
vojtek_
Jaki php.ini questionmark.gif Nie mam zadnego w instrukcji pisze tylko chmod na 777 i tyle.
To jest simple upload z hotscripts.pl bledu nie ma zadnego nie wysyl i tyle sad.gif
Ale ja to mam na ftp.za.pl wyslane a tam sami daja php no i tam jest okrojona wersja php.
Wave
Cytat
okrojona wersja php

Właśnie sam sobie odpowiedziałeś.
zbig13
Cytat
Jaki php.ini questionmark.gif
php.ini to plik konfiguracyjny, w którym zapisane są wszystkie ustawienia php. jeśli nie masz do niego dostępu to wywołaj phpinfo() w skrypcie, aby zobaczyć wszystkie ustawienia.
Cytat
bledu nie ma zadnego nie wysyl i tyle
moze jest wylaczone raportowanie bledow. dodaj w skrypcie: error_reporting (E_ALL); i zobacz wtedy czy pojawiaja sie bledy.
Cytat
no i tam jest okrojona wersja php.
To co napisał Wave smile.gif
sobstel
Cytat(Wave @ 2005-03-30 20:21:33)
Cytat
okrojona wersja php

Właśnie sam sobie odpowiedziałeś.

co to znaczy ze okrokona wersja php? ktos okroil zdrodla i skompilowal?

moze masz wlaczone safe_mode i dlatego pojawia sie porblem z prawami.
Wave
Cytat
co to znaczy ze okrokona wersja php? ktos okroil zdrodla i skompilowal?
moze masz wlaczone safe_mode i dlatego pojawia sie porblem z prawami.

Również sam sobie odpowiedziałeś. Okrojona wersja nie koniecznie oznacza wybrakowane zrodla tylko zablokowanie pewnych funkcji.
sobstel
Cytat(Wave @ 2005-03-31 16:42:23)
Cytat
co to znaczy ze okrokona wersja php? ktos okroil zdrodla i skompilowal?
moze masz wlaczone safe_mode i dlatego pojawia sie porblem z prawami.

Również sam sobie odpowiedziałeś. Okrojona wersja nie koniecznie oznacza wybrakowane zrodla tylko zablokowanie pewnych funkcji.

1. pytalem co autor wątku mial na mysli
2. nie odwazylbym sie nazywac wylaczonych funkcji okrojoną wersją php.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.