Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Uwierzytelnianie
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
zibipl
Mam pytanie o konstrukcje i działanie skryptów które są często używane przy uwierzytelnianiu wpisów w formularzach rejestracji gdzie trzeba przepisać pokrzywione graficznie znaki z obrazka.

Jeżeli ktoś ma jakieś informacje jak takie skrypty działają albo linki z kodem do wglądu było by bardzo fajnie

Z góry dziękuję za pomoc
crash
To jest zwykłe generowanie tokenów za pomocą image" title="Zobacz w manualu PHP" target="_manual
zibipl
Cześć dziękuje za podpowiedzi

sopel – dziękuje za link z artykułem masz może namiary na opisywaną w nim bibliotekę którą trzeba użyć żeby działał tam przedstawiony przykład ?

chyba że ktoś będzie miał jakąś inny skrypt który będzie fajnie graficznie przedstawiał powykrzywiana frazę z góry dziękuje za pomoc
sobstel
Cytat(zibipl @ 2005-04-09 15:41:30)
sopel – dziękuje za link z artykułem masz może namiary na opisywaną w nim bibliotekę którą trzeba użyć żeby działał tam przedstawiony przykład ?

to jest jeden z pakietow PEARa (www.pear.php.net)
zibipl
Fakt miałeś racje jedno pytanko bo właśnie staram się to odpalić ten skrypcik
masz może gdzieś chodzący przykład jak wygląda ten zniekształcony tekst wypluty w tej bibliotece ?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.