Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Czemu nie działa admin w skryptach?
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
lukaszmozdzen
Mam problem. Otóż działam na wamp'ie i gdy w skryptach chcę się zalogować to po podaniu hasła się nie loguje i prosi ponownie. Tak jakby go nie dostał. Tak samo sprawa wygląda w formularzach. Podaje błąd że nie podano np. e-maila mimo że podałem. Coś jest nie tak i nie wiem co. Prawdopodobnie na serwerze na necie działa ale na apachu nie. Proszę o szybką pomoc.

Łukasz Możdżeń
strife
Witam,

Podaj kod bo bez tego nic nie zrobimy...

Pozdrawiam!
lukaszmozdzen
Kod w zasadzie nie jest ważny. Chodzi o to, że żaden admin na każdym skrypcie nie działa. Nie można się zalogować. Gdzieś czytałem w jakimś skrypcie (read me), że na apach'u nie działa admin, ale to był jedyny skrypt. Poza tym to niegdyś działało. A teraz nie. Nie wiem też dlaczego w moim Wamp'ie gdy daję start mysql to działą a w apache nie ma opcji start, stop i restart. Jest install która nic nie daje. Ale gdy przechodzę do katalogu w którym apache jest i go włączam to serwer działą, ale mimo to logowanie nie. Jestem początkującym, działam tylko na skryptach, bo php nie mogę się nauczyć, gdyż te kursy php są takie że nic z nich nie rozumiem. Z góry dzięki za pomoc.

PS: Nie zna ktoś jakiegoś serwera z php i mysql ale free, bo serwer na którym miałem stronę już nie działa, tzn. osoba która dała mi miejsce zrezygnowała z powodu problemów z serwerem.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.