Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Problem z porcjowaniem
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
Mr_Benz
Witam mam problem z sortowaniem sad.gif Otóż udało mi się skleić taki kod,ale niestety nie działa.Tak wygląda błąd Warning: Division by zero in c:\usr\krasnal\www\gbook\main.php on line 96
PoprzedniaNastępna
, .Prosze o POMOC w rozwiązaniu problemu.


  1. <?php
  2. $conn=mysql_connect(&#092;"localhost\", \"root\", \"krasnal\");
  3.  
  4. $result=mysql_db_query(&#092;"gbook\",\"SELECT Tresc, Email FROM dane 
  5. LIMIT &#092;".($page*$ile).\",$ile\"); 
  6.  
  7. list($wszystkich)=mysql_fetch_row(mysql_db_query(&#092;"gbook\",\"SELECT count(*) 
  8. FROM dane&#092;")); 
  9.  
  10.  
  11. $podstron=ceil($wszystkich/$ile); 
  12.  
  13.  
  14.  
  15. if ($page>0) echo &#092;"<a href=main.php?page=\".($page-1).\">Poprzednia</a>\"; else 
  16. echo &#092;"Poprzednia\"; 
  17.  
  18. for ($i=1; $i<=$podstron; $i++) { 
  19. if ($i==$page-1) echo &#092;"$i\"; else echo \"<a href=main.php?page=$i> $i 
  20. </a>&#092;"; 
  21. } 
  22.  
  23. if ($page<$podstron) echo &#092;"<a href=main.php?page=\".($page+1).\">Następna</a>\"; 
  24. else echo &#092;"Następna\"; 
  25.  
  26. ?>
rachwal
To tylko warning ;-) $ile masz niezainicjowane ...
BTW: w podstawowce pani na matematyce mowila : "nie dziel cholero przez zero!" ;-)
Mr_Benz
Juz zrobilem wyświetlanie jest w porządku ,ale jednak mi coś nie gra sad.gif Chciałem by koleine posty wżucalo do nastepnej strony ,a tak nie jest wyskakuje mi liczba stron ,ale jak klikam nie zmienia mi strony nadal jest ta sama .PLZ HELP
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.