Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Nie chce mi wyswietlac newsow na stronie
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
Radziokan
Nie znam sie bardzo na php. Ale sciagnelem sobie script dodawania nwesów i jak sie zaloguje i dodam newsa to mi pisze ze news został dodany, ale nie wyświetla mi go na stronie. Jaki to może być powód? server mam z obsługą php a jak np. chcem nadać temu pliczkowi atrybuty do zapisu to juz wogule nie działa. :?
KaMeLeOn
Może chociaż odrobinę kodu...
Radziokan
Po co tu kod . Kod jest poprawny na 100% tylko to nie wiem czego jest wina poprostu nie wiem czemu nie moge nadac artybutow na moim koncie risp.pl "radzio.risp.pl" i dzial "loguj" Zobacz.
KaMeLeOn
Cytat
Nie znam sie bardzo na php.

To skąd wiesz, że kod jest poprawny?
Radziokan
Jest dobry ponieważ dal mi go moj kolega ktory zna sie na php. ale nie powiedzial mi jak go zainstalowac ;P
KaMeLeOn
Cytat
Jest dobry ponieważ dal mi go moj kolega ktory zna sie na php. ale nie powiedzial mi jak go zainstalowac ;P

No to niech Ci powie...
Jak mam Ci pomóc skoro sam nie wiesz jak działa skrypt...
scanner
Radziokan: Podobno we wrześniu ma wrocić z naprawy nasza kryształowa kula - poczekaj do tego czasu, albo daj na mszę. Jeden z tych sposobów musi zadziałać.
Radziokan
Myślałem że to pożądne forum. I oczekiwałem także pożądnej odpowiedzi. Moje pytanie także wydaje mi sie na dość zrozumiałe. Więc jak chcesz odpowiadać głupimi odzywkami.
DeyV
To jest 'pożądne' forum. Są tu też bardzo mądrzy ludzie. Ale żaden z nich nie robi za wróżkę. Sori... ale to nie ten adres.
Powodów dla których nie wyświetla sie news moze być multum, począwszy od trwyilnegą bęłdu z źle podanymi ścieżkami dostępu do pliku, poprzez inaczej ustawione register_globals, a skończywszy na innej wersji php. Nikt nie jest w stanie ocenić tego nie znajac konstrukcji skryptu, i nie znajac błędów, jakie się pojawiaja...
Dlatego sądzę, że dobrze by ci zrobiło dobre zastanowienie się, zanim następnym razem bedziesz chciał kogoś 'obrazić'.
Tak wystawiasz opinię tylko sobie.
A co do reszy - poczytaj to: :arrow: http://rtfm.bsdzine.org/
grzesgrzes
Do artykułow i do newsów proponuję wykorzystać super program ze strony www.pmachine.com. Darmowa wersja pozwala tylko na uruchomienie 1 webloga, ale za to nieskonczoną ilość działów, a na dobra sprawę nawet z działów można porobic oddzielne strony i kolumny.

Przetestowałem setki skryptów, ale tylko ten się sprawdził.
spenalzo
Cytat
Myślałem że to pożądne forum. I oczekiwałem także pożądnej odpowiedzi. Moje pytanie także wydaje mi sie na dość zrozumiałe. Więc jak chcesz odpowiadać głupimi odzywkami.

Co się rzucasz?!
Nie chcesz podać kodu, bo jest dobry, bo kolega sprawdził, bo kolega zna php, bo się NAUCZYŁ!
Owszem pytanie jest zrozumiałe. Tylko Ciebie nie rozumiem - nie wiesz jak zainstalować, więc od razu lecisz na grupę, zamiast samemu chociaż spróbować (wiem, że jak się nic nie wie to nie jest proste, ale myślisz, że czemu wiem to co wiem?), a jak ludzie chcą ci pomóc to się obrażasz. Zastanów się nad sobą... Sam piszesz, że na php się nie znasz, to masz okazję się czegoś nauczyć - chyba, że nie chcesz być programistą, ale wtedy takie ogłoszenie daj na forum "Praca oferowana".

PS. Czy cytowany post został zmoderowany?
DeyV
na pewno. I dobrze mu to zrobiło. Szkoda ze nikt się do tego nie przyznał
scanner
Ja nie moderowałem. Poprzestałem na reprymendzie via PW.
KaMeLeOn
JA TEŻ NIE
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.