Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [mediawiki] dwa warningi po instalacji
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
Fipaj
Zainstalowałem sobie MediaWiki - udało się, całkiem fajny skrypt. Ale mam problem smile.gif

Przy każdej strobnie generuje dwa ostrzeżenia:

Kod
Warning: Unknown: open(/usr/local/apache2/htdocs/sesje/sess_3b25be149db4d369418cb40c8541b8b7, O_RDWR) failed: Permission denied (13) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/usr/local/apache2/htdocs/sesje) in Unknown on line 0


A więc zapewne coś jest źle z sesjami. Tylko że wszystko wygląda OK. Nawet prawa katalogu sesje/ ustawiłem na 777.

Wiecie może, o co chodzi??

PS. Przez te ostrzeżenia nie mogę zmieniać zawartości stron (jak kliknę na zapisz wyświetla, że to tylko podgląd).
elbanditos
u mnie jest taki sam problem!!! przez to nie moge edytować, ani zmieniać ustawien na stronce:/
http://www.speedcorner.pl/joypad/iPodLinux/ dla sprawdzenia podaje wam dane konta testowego;
nick: joypad
hasło: joy

plisss, pomóżie sadsmiley02.gif
erix
Pokaz phpinfo.
Byl calkiem niedawno na Forum podobny problem z sesjami i powodem byl nie ustawiony katalog na sesje. Byc moze to...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.