Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [phpadsnew] obsługa, ustawienie reklam
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
sebix
Witam,

Jestem tutaj nowy i sprowadza mnie pewien problem. Zainstalowalem phpadsnew u siebie na serwerze. Od razu mowie, ze jestem w tym zielony. Mam prosbe zeby ktos powiedzial mi jaki kod nalezy wstawic na stronie, na ktorej maja sie wyswietlac reklamy w systemie rotacji.... nie kod do danej reklamy, tylko zeby wyswietlaly sie rotacyjnie. (pop up lub pop under).
Kolejna kwestia to umieszczanie reklam. Mysle, ze z bannerami dam sobie rade, ale interesuje mnie umieszczenie w systemie pop up lub pop under reklamy strony internetowej. Mam na mysli cos takiego....jak stosuje wielu reklamodawcow, a mianowicie. Po wejsciu na strone otwiera sie okno (w pelnym rozmiarze)... ale nie z bannerkiem, tylko z reklamowana strona www.

Jest to mi bardzo potrzebne i bede bardzo wdzieczny jesli ktos bedzie w stanie mi pomoc. Z gory wielkie dzieki.

Sebastian
son
Szukaj pod zakładką "Wydawcy i Strefy". Tam klikasz "Dodaj nowego wydawcę", potem "Dodaj strefę" i wybierasz jaka forma reklamy cię interesuje. Klikasz dalej i otrzymasz kod php gotowy do wstawienia na stronę.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.