Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Gallery- HELP!
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
Grieco
Hej! Ściągnełem sobie scrypt gallery 1.3.3 (http://gallery.menalto.comi mam mały problem z uploadem plików... wiem że na stronie domowej gallery są na ten temat informacje ale już opadam z sił bo siedze nad tym 2 dzień!!
przy upload: pojawia się błąd;
Error: Unable to make thumbnail (0)! (dotyczy on netpbm)
Mam prośbe do osób które instalowały gallery i miały ten sam problem..
INFO:
serv Apache 1.3.2.6, Unix nie mam NetPBM ale jest ImageMagick.. który wybieram w cofiguracji i wszystko jest ok...

włączyłem też debug: na on //tak jak radzili...

I juz nie wiem opadam z sił, ścieżki są ok, proszę o podpowieedz
Dzięki[/url]
Koshin
ja sie bawilem ta galeria. ale nie wiem z jakim skutkiem ..

na poczatek proste zadania:

sprawdz prawa dostepu do folderow, gdzie maja byc tworzone thumbnailsy

sprawdz czy wogole tworzyc mozesz jakis thumbnail (wykorzystaj convert z imagemagic)

sprawdz kiedy (w jakich okolicznosciach kodu) ma sie pojawiac ten komunikat (wtedy moze dojdziesz dlaczego sie pojawia)

w razie czego wal na php.cba.pl to powalczymy z tym problemmem razem.
Grieco
Dzięki laugh.gif ale już uporałem się z problemem... znalazłem i zainstalowałem netPBM i problem się rozwiązał...
Dzięki
PS. Rada dla przyszłych użytkowników: :wink:
trzeba sprawdzić wersję systemu (np. przez www.netcraft.com)jaką się posiada u mnie było FreeBSD a poźniej ściągnąć odpowiedni netPBM z
tej strony (na samym dole)

POWODZENIA na prawdę warto, jest to wg. mnie najlepszy skrypt galerii zdjęć, potężny kombajn z masą różnych możliwości...

Pozdr.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.