Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [skrypt] niby sklep, ale....
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
olcia
witajcie,

potrzebuję skryptu do sprzedaży max 25 produktów, ale są pewne wymagania.

otóż sprzedawane będą karty zasilające pre-paid i nie potrzebne są kategorie i inne dodatkowe funkcje, wystarczy że na stronie będzie podział na sieci i koniec. będą wyświetlać się tylko karty z danej sieci.

następnie bardzo uproszczona możliwość sprzedaży - bez zakładania konta klienta, od razu do formularza płatności - ale musi być zapisana gdzieś sesja klienta.

oczywiście do tego odczytywanie statusu płatności (z serwisu platnosci.pl) i wysylanie kodu/wiadomosci do klienta.

i teraz najciekawsze - panel administracyjny, żeby to wszystko miało ręce i nogi smile.gif musi być nadzór nad iloscia kart w systemie.

kurcze nie wiem jak to dokładniej opisać, może ktoś miałby czas żeby o tym pogadać i pomóc mi smile.gif


dziękuję za wszelkie info
aleksander
i chesz żeby ktoś Ci to napisał (za kasę)? Czy pomógł napisac? Czy znalazł już taki skrypt?

Jeżeli pierwsze to zły dział, musze przenieśc.

Jeżei trzecie zapraszam na hotscripts.pl hotscripts.com
olcia
szczerze, to dowolna możliwość, ważne żeby był jakiś rezultat :/ przeklikałam już hoscripts pl/com i nie ma takiego skryptu :/
Jim
www.cashbill.pl zalatwi za ciebie cala sprawe. Maja tam systemy platnosci, esklepy i takie tam. i chyba nawet mozliwosc wlasnie sprzedawania kart pre-paid.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.