Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Dlaczego mi skrypty działaja z błedami!
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
miscoo
Chodzi o te gotowe, które chce uzyc np. do downloadu w php a we wszystkich jakieś błedy php robia tongue.gif co zrobic aby znikneły!
Fo
a jakie bledy widzisz ? a czy czytasz cos takiego jak pliczki install albo readme dolaczane do skryptow ? opisz dokladniej swoj problem to moze cos zaradzimy.
kwiateek
Cytat
Chodzi o te gotowe, które chce uzyc np. do downloadu w php a we wszystkich jakieś błedy php robia tongue.gif co zrobic aby znikneły!

przed napisaniem kolejnego posta zapoznaj sie z regulaminem
:arrow: http://forum.php.pl/regulamin.php :!: aaevil.gif
miscoo
moze zapytam inaczej tongue.gif czy serwer boo.pl jest dobry dla skryptów php? bo cos niezbyt dobrze mi działaja, np. w skryptach downloadu nie moge robić nowych kategorii ani dodawac plików, a w systemach arykułów to samo tongue.gif
Fo
a testowales gdzies indziej ten sam skrypt ? na jakims innym serwerze ? chociazby na swoim kompie testowales ?
edit: jak nie pisze nigdzie na stronce serwera na ktorym masz(?) konto o zablokowanych funkcjach php, to wyslij mejla do admina serwera i zapytaj sie co jest wylaczone...
miscoo
nie mam zainstalowanego php dla windows tongue.gif a testowałem na innych i wszedzie to samo sad.gif a gdzie niegdzie nawet gorzej
Fo
a czytales dokumentacje dolaczona do skryptu ktory usilnie prubujesz uruchomic questionmark.gifquestionmark.gif bo wiesz tam w niej pisze co trzeba gdzie pozmieniac np. w konfiguracji skryptu zeby on dzialal poprawnie. 8)
miscoo
wszystko i to pare razy! wszystkie chmody ustawiłem itp. !!!!!!!
Fo
a jakie masz bledy ? moze cos wiecej na ich temat ?
[Regis]
Ja bym sie nie zdziwil jakby sie okazalo, ze skrypty nie dzialaja bo na boo.pl nie ma MySQL, ktrorego niektore skrypty wymagaja smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.