Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Nawigacja.
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
Qrzysio
Witam. Potrzebuję nawigacji na stronę www. Zapewne wiadomo o co chodzi. Pop rostu samo tworzące się linki w konkretnym miejscu strony. Jestem w php bardzo pcozątkujący i nie bardzo wiem nawet od czego zacząć, dlatego zrwacam się z prośbą, jężeli ktoś wie jak to zrobić lub ma jakiś gotowy skrypt to bardzo proszę o podanie. Z góry dziękuję.
Fo
Cytat
Pop rostu samo tworzące się linki w konkretnym miejscu strony.
moze jestem jakis ociemnialy, no niewiem dopiero wstalem... ale nie kumam o co ci chodzi z tymi "samo tworzacymi sie linkami" a skad one sie maja wziasc ? z powietrza ? troszke precyzyjniej prosze.
Qrzysio
Jeżeli widziałeś kiedy kolwiek nawigacje na stronie, czyli coś takiego:

Na stronie głwonej masz np. tylko napis Home
gdy wejdziesz na jakąś podstronę to masz już napis Home >>> Nazwa podstrony przy czym oba napisy sa linkami. gdy wejdziesz jeszcze głebiej masz napis Home >>> Nazwa podstrony >>> Nazwa podstrony 2 i też wszytkie 3 napisy są linkami, dzięki którym gdy na nie klikniemy idziemy do odpowiedniej lokazlizacji/podstrony.
I mi właśnie chodzi o to jak cos takiego zrobić. Jaśniej chyba sie nie da :wink:
kurtz
Cytat
I mi właśnie chodzi o to jak cos takiego zrobić. Jaśniej chyba sie nie da :wink:
w ramach zend znajdziesz mily tutorial mowiacy wlasnie jak napisac taki skrypt:
http://www.zend.com/zend/spotlight/breadcrumb28.php

powodzenia ;)

pozdrawiam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.