Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: YaBB SE
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
AZAZELLO
mam pytanko czy takie coś się da zrobić?
mianowicie chodzi o skrypt który by zliczał posty użytkowników z całego forum ale możńa by dodac opcje pomijazni zliczaniz z jednego działu lub tylko jednego tematu

czy to przejdzie?
wassago
moze tutaj cos znajdziesz http://boardmod.yabbforum.com/mods.php
AZAZELLO
niestety tam nie znalazłem odpowiedzi,
czyżby się nie dało coś takiego?
DeyV
Odpowiedź brzmi tak:
Nie ma czegoś takeigo jak 'nie da się'. Są tylko rzeczy których nikt jeszcez nie zrobił, bo nie były mu potrzebne. Cóż jednak stoin na przeszkodzie, byś to Ty przetarł ten szlak?
scanner
<brutalnie>
Nie da się nasrać nagiemu do tylnej kieszeni spodni.
</brutalnie>

Ostatnio udało mi się zbudować coś, co wyciąga newsy z określonego działu na phpBB, korzysta z phpBB::UserSystem i zajęło mi to w sumie trzy dni. Nie da się? jedyny problem to taki, że nie jest to "uiniwerslne", ale zawsze zaczynam wszystko od projektów dedykowanych, które później w miarę potrzeb przeradzają się w coś co można wykorzystać wszędzie.

Gdzie są chęci, tam sa możliwości, więc do boju tygrysku.
AZAZELLO
w phpbb wiem jak to zrobic bo jest do tego hack
ale w yabbse nie wiem jak
wogóle nie zabardzo znam mechazniz tego skryptu a potrzebouje to dla admina takiego jednego forum to dośc ważne tak wiećjak by ktoś mógł pomuc albo wprowadzić na odpowiedni tok dedukcji to byłbym bardzo wdzięczny
scanner
Zacznij od analizy struktury bazy danych tego forum. Następnie wyszukaj w skrypcie fragmenty odpowiedzialne za wyświetlanie liczny postów, i spróbuj je przepisac do własnego skryptu (modyfikując je w miare potrzeby).
AZAZELLO
tak tylkoja nie znam tego skryptu nie mam dostępu do niego jak narzie , zadałem to pyanie w nadziei że jest tu ktos kto zna tek skrypt i coś pomoże
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.