Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: dotproject polish ver
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
ActivePlayer
szukam i szukam... na stronie dotproject.net po kliku na language packs ka®ze sie zalogowac ?... 30 min i dalej nie mam... ma ktos linka pod reka ?
Strzałek
A jaką ver. posiadasz ? Bo ten co jest w downloadzie to do wersji 1.0.2. Do najnowszej w każdym bądź razie nie ma tam.
ActivePlayer
mozesz podać linka ?
mikus1978
spolszczenie działa dobrze, mam wersję 2.1.2 a spolszczenie 2.x compatibile
jednak w niektórych elementach niema polskich znaków ( nie chodzi tu o zdania przetłumaczone tylko np dni tygodnia i nazwy miesięcy)

jak to naprawić

bo wygląda to tak:
ziemot
Witam!

Ja mam podobny problem, póki polskie znaczki są w tekście, znaczy się w HTMLu wrzucanym na stronę przez PHP, wszystko jest ok, ale schody zaczynają się w momencie gdy wrzucana jest na stronę grafika - np. wykres Gantta - generowana w locie, w której są słowa z polskimi znakami.

Wtedy mam ładne znaczki zapytania zamiast polskich znaków.

Próbowałem podmieniać fonty ttf, myślałem, że może Free - fonty w wersji 1.165 nie obsługują UTF-8, ale to chyba nie to, podłożyłem inne fonty, które obsługują UTF-8 (używam ich w innym projekcie gdzie nie ma problemów z polskimi znakami przy generowaniu obrazków) i jest to samo - krzaczki. Mam wrażenie jakby gdzieś w module jpgraph były jeszcze jakieś ustawienia konwersji znaków..., ale gdzie? Jedyne miejsce gdzie coś można skonfigurować to plik jpg-config.inc.

Ma ktoś może pomysł co się dzieje z tymi polskimi znaczkami?questionmark.gif

ZiemoT
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.