Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Przykład formularza zabezpieczonego przed spamem
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
Kapsel
Szukam jakiegos przykladu formularza zabezpieczonego przed spamem, tj. takiego ktory wykryje ze wpisano nieprawidlowe dane (roboty czesto wpisuja w kazde mozliwe pole adres e-mail).

Grzebie juz kilka dni za jakims skryptem i nie moge nic znalezc. Jestem bardzo poczatkujacy w php i zdaje sobie sprawe ze napisanie jakiejs funkcji jest proste, ale jeszcze nie potrafie sam, a zmodyfikowanie czegos istniejacego byloby duzo prostsze...

Pomozcie prosze, bo roboty mnie zjedza za chwile sadsmiley02.gif
mike
Zastosuj token. Obrazek z tekstem który trzeba wpisać. Tak jak na Idei/Orange przy wysyłaniu SMS'ów.
Szukaj raczej w tym kierunku.
Guest
Hmm... no znalazlem cos, nawet ladnie opisane, ale nie chce mi ruszyc sad.gif

Korzystalem z artykulu: http://compzone.org/art-4-Wysylanie+maili+w+php-32.html

Wszystko zrobilem jak powiedzieli i serwer po wejsciu na strone autoryzacja.php wyrzuca mi:

"Warning: session_start(): open(/tmp/sess_4eb559c55f81b645c19bede08ded1f72, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in /temp/autoryzacja.php on line 3

Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /temp/autoryzacja.php:3) in /temp/autoryzacja.php on line 3

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /temp/autoryzacja.php:3) in /temp/autoryzacja.php on line 3
//wyświetlamy obrazek z kodem
Tutaj przepisz kod z obrazka:

Warning: Unknown(): open(/tmp/sess_4eb559c55f81b645c19bede08ded1f72, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in Unknown on line 0

Warning: Unknown(): Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0

Warning: Unknown(): open(/tmp/sess_4eb559c55f81b645c19bede08ded1f72, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in Unknown on line 0

Warning: Unknown(): Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0"
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.