Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Prywatna stronka do wymiany zadań domowych.
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
gbling
Witam na forum.
W sprawach php jestem zielony wlasciwie to nie mam pojecia jak wrzucac skrypty na stronki itd.
Mam taki pomysl by zrobic stronke (tylko dla klasy) do wymiany zadan domowych (tak zeby ktos skanowal i uploadowal na strone smile.gif i udostepnial innym. Jakich skryptow uzyc by takie cos bylo na stronce? :

- system kont z hasłami (zakładanie tylko przez administratora)
- upload jpegow i łatwe przegladanie
- wyszukiwarka do zaleglych prac (skanów)
- no i jeszcze system oceniania zad domowych i uzytkownikow (cos jak ratio)

kszychu
Polecam koledze przyjrzeć się strukturze forum i wrzucać posty do właściwych działów. Bo się będziemy gniewać...
Tymczasem przenoszę.
gbling
Ok sorka Rkingsmiley.png pomylily mi sie dzialy, ale czy ktos mi pomoze ? Albo chociaz skomentujcie ten pomysl. cool.gif
scanner
Już widze jeden problem.
Na skanowanych obrazkach nie zrobisz wyszukiwarki, chyba, że zastosujesz słowa kluczowe. Ale znając poziom rodaków, słowa kluczowe tylko narobia bałaganu.

Zobacz jak działa np. sciaga.pl
oidnus
A czy nie wystarczy tutaj jakis prosty cms ? www.php-fusion.pl
Balas
W zasadzie mozna zrobic forum tongue.gif I dac dostep do działu tylko wybranej grupie, a do grup dac te osoby ktore sie chce smile.gif Fora maja wyszukiwarki smile.gif Oceny beda pod zadaniem smile.gif Mozna jeszcze sondy przy kazdym zadaniu zrobic i bedzie ratio smile.gif Wystarczy darmowe phpbb2 smile.gif Ja bym tak zrobił cool.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.