Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [skrypt] Profesjonalny system newsów
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
glowa
Jak waszym zdaniem jest najlepszy skrypt do newsów questionmark.gif?

Chodzi mi o skrypt profesjonalny posiadający autoryzacje dla edytujących, system komentarzy, korzystający z bazy danych, jednoczesnie zeby byl nie trudny w obsludze itp, itd....

Takie best of the best waszym zdaniem... smile.gif
mikesz
W sumie mam ten sam problem... Jezeli ktos by mi mogl podac scrypt dokladny jak to wyglada bym byl wdzieczny.
dafit
ultra news jest debest w ogole scrypty phpflash sa niezle wiec tez systemy newsow (tylko wiekszosc ich systemow jest na plikach)
glowa
Cytat
ultra news jest debest w ogole scrypty phpflash sa niezle wiec tez systemy newsow (tylko wiekszosc ich systemow jest na plikach)


spox smile.gif

ale przydalby sie jakis link - ludzie to z reguly leniwe istoty i nie chce im sie szuakc w google :oops:
dafit
nieiwem czy tak mozna tutaj na tym forum ale tak :
PHPFlash News v1.2

News Asystent v1.5

wiecej mozna zobaczyc na stronie http://www.phpflash.w.pl/
mlodyhard
jezeli chodzi o profesionalny system newsów to wydaje mi sie ze ejst to FusionNews Klikaj[/sql]
Wankster
phpNewsManager 8)
AZAZELLO
Cytat
jezeli chodzi o profesionalny system newsów to wydaje mi sie ze ejst to FusionNews Klikaj[/sql]


czy istnieje spolszczenie do tego systemu questionmark.gif?
itsme
Cytat
Cytat
jezeli chodzi o profesionalny system newsów to wydaje mi sie ze ejst to FusionNews Klikaj[/sql]


czy istnieje spolszczenie do tego systemu questionmark.gif?

jest znalezienie tego zajelo mi 1 minute .... poswiec 60 s na znalezienie zamiast 75 s na napisanie postu czy jest polska wersja

pozdrawiam itp
Tomi-c
jest znalezienie tego zajelo mi 1 minute .... poswiec 60 s na znalezienie zamiast 75 s na napisanie postu czy jest polska wersja

pozdrawiam itp[/quote]

jest link na stronie Fusionphpn ale po zaladowaniu jest 404, zamiast dlugich pouczen mozna bylo wstawic link, Kij ma dwa konce.
itsme
Cytat
jest link na stronie Fusionphpn ale po zaladowaniu jest 404, zamiast dlugich pouczen mozna bylo wstawic link, Kij ma dwa konce.

kij ma trzy konce szukaj a znajdziesz nie pouczam lecz wskazuje droge. Na tym forum ludzie maja pracować ....

ps. dlaczego sam nie znalazles questionmark.gif i linku nie wkleiles questionmark.gif
ps2. uwagi do prowadzenia forum prosze pisac na PW dzieki temu zaoszczedzimy pozostałym userom wywodów ktore całkowicie odbiegają od tematu

sorry za off topic

pozdraiwam itp
ponczek
Dla mnie ten system pasuje: News Asystent v1.5
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.