Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Generowanie statystyk
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
virtua
Witam!

bardzo przepraszam za być może lammerskie pytanie ale czy ktoś wie czy istnieje fajny skrypt który potrafiłby pobrać dane z pliku xml lub innego źródła danych projektu BOINC? Potrzebuje stworzyć prosty (jak wcześniej pisałem nie mam zbyt dużego pojęcia o php, tylko potrafie skrypt zainstalować i zmodyfikować) aczkolwiek ładnie wyglądający skrypcik generujący dynamicznie wykresy lub statystuki na podstawie danych pobranych ze strony projektu BOINC .

Bardzo proszę wszystkich o pomoc i napisanie takiego skryptu lub wskazanie gdzie gotowe szablony moge znaleść.

Z góry dziękuję
lukir
HotScripts.pl
virtua
dzięki za info ale to nie rozwiązuje mojego problemu ponieważ nie chodziło mi o statystyki odwiedzin czy podobne tylko o statystyke lub generator wykresów potrafiący pobrać z pliku tekstowego lub z xml dane liczbowe i wyświetlić je na stronie..... i tu mam problem bo nikt nie chce mi pomóc a niestety nie znam php na tyle żeby cos takiego napisać samemu. Niestety panowie co wiedzą jak to się robi nawet jak chcą pomóc to mówią w niezrozumiałym narzeczem typu: sparsować pętlę includa czy coś w tym rodzaju ;-)
lukir
Jeżeli chcesz zrobic to sam, poczytaj o bilbliotekach GD;

A gotowe rozwiązania znajdziesz też na HotScripts.pl,
statystyki też często są oparte na wykresach;

Dodatkowo polecam Google;

Ewentualnie poczytaj to.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.