Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: download z kontami
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
saint99
Witam exclamation.gif Poszukuje skryptu downloadu taki aby automatycznie generował liste plików i katalogów - tak że ja sobie uploaduje pliki na serwer a on mi generuje liste plików i mozna to przeglądac... Najtrudniejsze w tym jest to, że chce aby niezalogowany user mógł przeglądac download ale nie mógł pobierać plików... Czy zna ktos taki skrypt i jest sprawdzony questionmark.gif Szukałem już i próbowałem wiele, ale nie moge znaleść odpowiedniego... Bardzo prosze o pomoc...
slaveman
Napisałem coś takiego sprawdz moze ci sie przyda wzuucasz poprostu na serwerek index.php i katalog img/ o raz twożysz sam plik log.txt i nadajesz mu CHMOD 777.
A tu masz link do paczki www.slaveman.xxlteam.net/zip/php/sitemap.rar
slaveman
zapomniałem tu masz jak to mniejwiecej wygląda tylko na tej stronce jet obrobione graficznie www.slaveman.rar.pl
saint99
ale i tak tutaj pliki może pobierać każdy sad.gif nawet niezalogowany a chcę żeby niezalogowany mógł tylko oglądac...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.