Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Php NUKE - Pomocy
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
Tomo
Zalozylem sobie konto na wz.cz ... ustawilem MySQL no i phpMyAdmin... wasdziliem strone w php na serwer.... daje na sciezke konfiguracyjna admina (http://.../admin.php ) i wyskakuje mi blad

Kod
Fatal error: Cannot instantiate non-existent class: sql_db in /3w/wz.cz/k/kolazyk/phpnuke/html/db/db.php on line 86


Wie ktos o co tu chodzi?questionmark.gif? Jak sprawdzam plik db.php znajduje sql_db i pisze tak w linijce ...:

Kod
$db = new sql_db($dbhost, $dbuname, $dbpass, $dbname, false);


Prosze pomozcie ... nie wiem co robic... :cry:
mlodyhard
zainstaluj sobie na www.fbi.cz nawet szybko chodzi ...
Tomo
nie zapardzo wchodzi tongue.gif
mlodyhard
nie wiem jak to robisz , wiem ze musisz napewno chmod 777 all kaatlogi ustawic ...
Hadson
nie. Wydaje mi sie ze nie chodzi tu o chmod 666 tylko dla configu trzeba zmienic chmod.
Z tego co mi sie wydaje w tym drugim - Jportalu trzeba zmieniac chmod na katalogi na 777 albo 666.

A przy okazji nie macie jakiegos znacznie uproszczonego Nuka? Bo ten Nuke wg mnie do modyfikowania jest za duzy... Najlepiej by bylo gdyby PhPBB wprowadzilo skrypt obslogi stron www.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.