Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: skrypt aukcji jak allegro.pl
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
szukamm
witam,
szukam jakiegos skryptu do postawienia jakiegos systemu aukcji... chcialbym phpauction ale na stronie phpauction.net nie ma do sciagniecia za darmo tylko jest do kupienia - a skrypt podobno na licecji GPL.. jezeli jest to gdzie i jaka jest najnowsza wersja? i chcialbym tez spolszczenie do panelu admina i glownej strony itp.

jezeli wiecie to mozecie zdradzic jakiego systemu uzywa allegro albo auckje24.pl questionmark.gif?

za najnowszy skrypt phpauction i spolszenie, zaznaczam pełne spolszczenie z panelem admina i strony glownej moge zaplacic przelewem jak ktos znajdzie.

pozdrawiam.
nrm
no co ty, dziecko jestes czy co?

allegro uzywa systemu allegroPro smile.gif
a aukcje24 uzywa system aukcje24light smile.gif

w tym temacie wiele ciekawych _darmowych_ rozwiazan nie znajdziesz
Guest
mozna to gdzies kupic?
albo te allegropro albo aukcje24light?
dr_bonzo
NAjlepiej skontaktuj sie z allegro czy aukcje24 i zapytaj. Ale ceny beda zawieraly duuuuzo zer.
Guest
a skad moge pobrac najnowsza wersje phpauction? i spolszczenie.... bo na phpauction.net sa tylko platne a to skrypt na gpl jest..
dr_bonzo
Ze strony producenta:
Cytat
Phpauction GPL is "free" software which means that according to the GPL license you'll be "free" to use, modify, distributed and even sell it if you do it under the terms of the GPL license. It doesn't mean is free of charge.

No a gdzie wolno dostepny kod?questionmark.gif Jakie GPL?

Po prostu nie ma darmowej wersji.
kowal1122
no ale zawsze można samemu sprubować się z tym zmieżyć! tongue.gif
Guest
a jest jakis darmowy, sklep bez dziur... cos podobnego do allegro?

i skad moge pobrac pelna polska wersje dla phpauction questionmark.gif
kowal1122
wiele jest takich sklepów np. ebay ale niewiem w czym to pomoże dry.gif
PhP MASTER :P
Wejdź na HotScripts - tam masz kupę skryptów aukcyjnych, ponadto PhpAuction po 9zł podobno, a i kilka fajnych zmodyfikowanych darmowych skryptów. Polecam!
cichy19
Ja posiadam skrypt bardzo podobny do Allegro.
Napisz na cichy36@poczta.fm jak jesteś zainteresowany.
adrjan.b
witam,

zerknijcie: Emmx

a ponadto polacy juz startuja z klonem allegro: Subasta


wiec allegro korzysta raczej z gotowca a nie allegroPro smile.gif


pozdrawiam, adrian.
invasion
ciekawe, z jakiego skryptu bazowego korzystaja.. z cala pewnoscia nie jest to "allegroPRO" biggrin.gif
tiraeth
~invasion: PostgreSQL ewentualnie coś mocniejszego smile.gif
matinowak
Też szukam skryptu allegro narazie znalazłem tylko zmodyfikowany phpauction
Matinowk
Widziałem taki skrypt jak ebay.pl
Hugster
Witam.

Wiem że to nie dokładny skrypt z allegro, ale przypadkowo trafiłem na coś takiego, może się przyda...

--> skypty aukcji

i jeszcze jeden link --> skrypty aukcji
---
Pozdrawiam
Hugster
acztery
a mi wydaje sie ze allegro stoi na oracle i nie korzysta z gotowca ... to subasta została napisana " zgapion " z allegro ( nie wiem po co )
adrjan.b
witam wszystkich ponownie;

zakupilem skrypt phpauction gpl 3.0 > http://www.phpauction.net/gpl.php

dalem za niego dwadziescia cztery dolary smile.gif


jesli jest gpl to czy moge sie nim podzielic gratis z kims questionmark.gif



pozdrowienia!
Michu
Możesz się podzielić, ale tylko wtedy gdy będziecie prowadzić wspólny sklep, tj. Każdy ma kod źródłowy i jak co to edytuje i usprawnia pliki.
adrjan.b
Cytat(Michu @ 15.10.2006, 21:29:13 ) *
Możesz się podzielić, ale tylko wtedy gdy będziecie prowadzić wspólny sklep, tj. Każdy ma kod źródłowy i jak co to edytuje i usprawnia pliki.



ee chyba rzaczej nie.. GPL to GPL i nikt mi nie zabroni dac gratis.


pozdrowienia!
Jafar
za milion dolarów mogę jedną licencję Ci udostępnić
Mcturbo
witam jazeli chce ktos porozmawiac na temat skryptów podobnych do allegro to zapraszam na gg 4171036 pozdrawiam
kael
Witam

Jeżeli na forum istnieją osoby, które kontaktowały się z delikwentem Mcturbo, proszę o kontakt. Gość jest oszustem, wyciągnął ode mnie 100zł zaliczki i zniknął. Posiadam troszkę danych, które mogą pomóc odnaleźć tego człowieka. Chętnie wymienię się doświadczeniami smile.gif

pozdrawiam

gg : 2100312
przemex
Zerknij tu http://www.prodo.pl/info.html skrypt aukcji
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.