Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Galeria
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
M45t3r
Witam! Szukam galerie, ktora bedzie dzialala mniej wiecej tak:

Mam zriozbiny system rejestracji/logownaia na stronie, i teraz chce, by koles logujac sie na strone, wchodzil w link powiedzmy profil.php?op=galeria... mniejsza z tym, chodzi o to, by kazdy zalogowany user, mogl miec JEDNA galerie dla siebie, dodawanie prac tylk ew usuwanie swoich prac tylko, + panel admina w ktorym bede mogl usuwac, dodawac, zmieniac kategporie, przenosic prace etc... jezeli znalazlby sie do tego bajer z ocenami, to tez chetgnie skorzystam, oczywiscie galeria leci do przerobienia, sam niestety nie napsize, bo nie znam bibliotek GD :/. Z gory dzieki za pomoc

Pozdrawiam
Master


edit:

najlepiej zeby nie byla pisana obiektowo tongue.gif
Guest
czy nikt nie potrafi mi pomoc? sory, ze post pod postem, ale to kurka ważne jest biggrin.gif
Speedy
Nie rozumiem Ciebie... Chcesz, żeby Ci ktoś to napisał ? laugh.gif
Poszukaj sobie... np.
http://www.google.pl/search?hl=pl&q=php+ga...aj+w+Google&lr=

btw. Co z tego, że nie znasz biblioteki GD. Przecież do zrobienia galerii nie jest Ci ona potrzebna winksmiley.jpg. Może się conajwyżej przydać, jeśli będziesz chciał dynamicznie generować miniaturki lub robić jakieś cuda ze zdjęciami.

PS. Nie rozumiem dlaczego koniecznie chcesz nieobiektowo... blink.gif .
M45t3r
nie, nie chce, zeby mi ktos to napisal :] A wlasnie, chce automatycznie generowane miniaturki np ^^. A nie chce obiektowo poniewaz nie umiem tak programowac :/
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.