Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: PHPAuction 2.1 - problem z polaczeniem do bazy
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
Fo
zainstalowalem najpierw to dranstwo na swoim kompie -> lokalnie i wszystko chodzi cacy ale wrzucilem na serwer zrobilem baze danych itp etc wszyskie chmody ustawione.... zainstalowalo sie ok --> proboje sie zalogowac w sekcji admin i rolleyes.gif i sie nie udalo .. a pokazuje mi bledzik ktory wg. mnie nie powinien nawet wystapic :
Kod
Error: select * from PHPAUCTION_adminusers where username='admin' and password='21232f297a57a5a743894a0e4a801fc3'

No Database Selected

wie ktos cio to moglo by byc ?
itsme
nie masz wybranej bazy danych - z tego co znam angielski zobacz jaka masz nazwe bazy danych w skrypcie a jaka jest na serwerze

pozdrawiam
Fo
najciekawsze wlsanie jest to ze w pliku ktory odpowiada za laczenie sie z baza i jest includowany do logowania ktore mi wywala taki blad sa podane wszystkie potrzebne i prawidlowe dane do polaczenia sie z baza :cry:
wiec wlasnie to mnie dziwi bo ... wie jak sie polaczyc i powinno a tego nie robi. :cry:
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.