Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Problem z wyglądem
Forum PHP.pl > Inne > Opinie, ogłoszenia, pytania > PHPEdia.pl
zulus
Przez przypadek akurat siedzę sobie na znienawidzonej wingrozie i wbijam na phpedia.pl, a tam widze standardowy wygląd miediaWiki.

Co się dzieje, coś robicie?

Ten czerwony był całkiem niezły, powinniście w tym stylu zrobić resztę serwisu (od bugów już jest biggrin.gif)
SongoQ
Ale teraz przynajmniej pokazuje sie kod.
yavaho
A co jest z tym wiki?
Został tylko czarny żałobny baner z niedzialajacym linkiem. Mo ze by tak wyremowac na pewien czas to coś czarnego, bo (przynajmniej u mnie) cały czas mam animacje w przegladarce i mi pisze: trwa otwieranie .....
hwao
Reorganizacja calego projetku, towrzona jest grupa odpowiedzialna tylko za ten projekt...

Czesc osob juz zaczela prace, tylko czekac na rezultaty
Speedy
Cytat(SongoQ @ 2006-01-01 10:42:30)
Ale teraz przynajmniej pokazuje sie kod.

Widocznie wcześniej coś było majstrowane, bo kod się wyświetlał, a potem przestał. Natomiast obecnie się znów wyświetla snitch.gif.

btw. Jak jakiś czas temu wszedłem sobie na http://wiki.php.pl , to wyświetliła mi się strona instalacyjna Wiki laugh.gif . Oczywiście nie ruszałem tego (zresztą i tak bym nie mógł, bo nie znam haseł do mysql-a tongue.gif). W każdym razie wg mnie mogło to zostać zablokowane na czas instalacji i można było wyświetlić tylko jakąś informację o "pracach konserwacyjnych" winksmiley.jpg.
DeyV
Można było, ale mi się nie chciało winksmiley.jpg

Baner natomiast już oddałem, a design wiki - wraz z poprawianiem błędów związanych z wyświetlaniem kodu oraz aktualizacją wersji - konieczna była aktualizacja oprogramowania, która rozwaliła nam nasz skin.
Stwierdziliśmy, że ważniejsze jest, by PHPEdia chodziła, a skin poprawimy, jak tylko się uda...

pozdrawiam
Balas
Cytat
Fatal error: mime_magic could not be initialized, magic file /usr/share/misc/file/magic.mime is not available in /home/wiki/wiki/includes/MimeMagic.php on line 497


Takie cos wyskakuje jak biore "Najnowsze grafiki" w "Strony specjalne"
DeyV
poprawione
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.