Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Intro php.pl
Forum PHP.pl > Inne > Opinie, ogłoszenia, pytania > Wortal
DeyV
Od godziny 00:00 piątku 27 stycznia pod adresem www.php.pl zamiast naszego nowego wortalu zaskoczyć Was może nowość - intro php.pl

Jest ono wynikiem pracy Seth'a, który w kilkunastosekundowej animacji pokazał chyba wszystkie z najważniejszych cech nowego wortalu.
Okraszając to odrobiną efektów i świetnym dźwiękiem (głośniki wymagane )

Ja, nie tylko po pierwszym razie winksmiley.jpg byłem pod wielkim wrażeniem. (seth - wielkie brawa).

A Wam jak się podoba?


ps. intro waży prawie 1Mb, jednak zapewniam - warto poczekać...


pps.
Ewentualne problemy z intrem można zgłaszać w http://bugs.php.pl lub w temacie
http://forum.php.pl/index.php?showtopic=40895
vieri_pl
Jednym słowem:

ŚWIETNE

no ale czekać trochę trzeba...
ActivePlayer
przykro mi to mówić ale nie zachwyciło mnie to intro. brak w nim trochę dynamiki, widać ze seth chciał pokazać klasę, ale jak dla mnie czegos zabrakło.
strife
Podoba mi się, bardzo dobrze dobrana muzyka, świetna robota. winksmiley.jpg
tiraeth
Mało dynamiczny, ale jest okey, muzyka dobrze wkomponowana ale irytuje mnie ten tekst na początku... to intro pasuje bardziej na reklamę (coś jak kiedyś blueconnect dołączał do KŚEkspert) smile.gif TAK TRZYMAĆ biggrin.gif
cadavre
No tak... niby fajnie, ale chyba cały czas to tam nie będzie?
W końcu ludzie nie po to odwiedzają ten serwis, a odwiedzają go ludzie, którzy szukają konkretnych rzeczy. 80% populacji klika na Opuść Intro.
DeyV
Dlatego jest cookiz, by o intro pojawiało się tylko raz.


Ale oczywiście - nie zostanie ono na zawsze. Ale jak długo będzie można się nim cieszyć? Kto wie...
Ociu
Pierwsze wrażenie: Matko, co to za tło. Tło psuje cały charakter intra.
A co do samej animacji. Wszsytko za wolno się ładuje, a ukazywanie się logotypu php.pl trwa wieczność.

IMHO: Takie wortale jak php.pl nie powinny mieć intr.
itsme
mysle (choc oczywiscie ocena subiektywna) ze takie intro pokazuje ze cos robimy (przynajmniej niektorzy z nas). Intro az tak bardzo nie przeszkadza i ma swoje uroki i minusy.

Pomysl fajny.
Wszystkich nie da rady zadowolic - a szkoda :-(

Pozdrawiam
DeyV
Jak już pewnie wszyscy dawno zauważyli - Intro musiało być na pewien czas zdjęte. Nie oznacza to jednak, że całkiem z niego zrezygnowaliśmy.

Opierając się jednak na dużej liczbie komentarzy - zdecydowaliśmy, że wortal rzeczywiście nie potrzebuje intra w tej postaci, ładowanego przed załadowaniem strony.

Nic jednak nie stoii na przeszkodzie, by zaprezentować je tym, którzy mają na to ochotę - w dowolnym innym momencie.
Stąd - pojawiła się dodatkowa pozycja w menu Wortal - "Intro"

Tych co jeszcze go nie widzieli - zapraszam do oglądania smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.