Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [PHP] Problem z zmianą skryptu.
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
xomer
Cześć,
robie mała stronkę i potrzebuje małego skryptu w php. No i mam:
[php:1:11dc268a95]<?
$roz='.html';
if(isset($HTTP_GET_VARS['id_k'])&&!isset($HTTP_GET_VARS['id_p']))
{
if(file_exists($HTTP_GET_VARS['id_k'].'/index.html')) include ($HTTP_GET_VARS['id_k'].'/index.html');
}
else if(isset($HTTP_GET_VARS['id_k'])&&isset($HTTP_GET_VARS['id_p'])&&!isset($HTTP_GET_VARS['id_s']))
{
if(file_exists($HTTP_GET_VARS['id_k'].'/'.$HTTP_GET_VARS['id_p'].$roz)) include ($HTTP_GET_VARS['id_k'].'/'.$HTTP_GET_VARS['id_p'].$roz);
}
else if(isset($HTTP_GET_VARS['id_k'])&&isset($HTTP_GET_VARS['id_p'])&&isset($HTTP_GET_VARS['id_s']))
{
if(file_exists($HTTP_GET_VARS['id_k'].'/'.$HTTP_GET_VARS['id_p'].'/'.$HTTP_GET_VARS['id_s'].$roz)) include ($HTTP_GET_VARS['id_k'].'/'.$HTTP_GET_VARS['id_p'].'/'.$HTTP_GET_VARS['id_s'].$roz);
}
else
{
include("home.html"); //tu strona główna
}
?>[/php:1:11dc268a95]
index.php?id_k=sport - otworzy plik "sport/index.html"
index.php?id_k=sport&id_p=koszykowka - otworzy plik "sport/koszykowka.html"
index.php?id_k=sport&id_p=koszykowka&id_s=zawodnicy - otworzy plik "sport/koszykowka/zawodnicy.html"

a ja chce aby było

index.php?id_k=sport - otworzy plik "strona/sport/index.html"
index.php?id_k=sport&id_p=koszykowka - otworzy plik "strona/sport/koszykowka.html"
index.php?id_k=sport&id_p=koszykowka&id_s=zawodnicy - otworzy plik "strona/sport/koszykowka/zawodnicy.html"

Czyli aby wszystko było w folderze "strona" ;-) Prubowałem sam to zrobić ale mi wychodzą same błędy :cry: . może ktoś kto na tym się zna mi pomoże? Z góry bardzo serdecznie dziękuję biggrin.gif
KaMeLeOn
[php:1:1f36733567]<?php
if( file_exists('strona/' . $HTTP_GET_VARS['id_k'] . '/index.html') ){
include('strona/' . $HTTP_GET_VARS['id_k'] . '/index.html');
}
// itd
?>[/php:1:1f36733567]
Zastanów się trochę nad tym skryptem...
Wpisz index.php?id_k=costam...
xomer
Działa, dzięki za pomoc.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.