Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Php nuke - Mile widziana pomoc :-)
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
brock
Po 3 dniu użytkowania Krasnala i php-Nuke'a zebrało się kilka pytań, na które potrzebuję odpowiedzi. Inaczej moja strona nie będzie wyglądała tak jak ja sobie życzę.
Oto moje pytania dotyczące phpnuke'a:
1. Co trzeba edytować, żeby zmienić wstęp, który jest wyświetlany na stronie głównej?
2. Czy da się jakoś ustawić kolejność wyświetlania modułów w spisie treści? Np. żeby LINKI były na samym dole?
3. Czy da się skasować kilka pól z formularza rejestrującego? Np. skasować pole "DRUGI E-MAIL" albo "NUMER MSN"?
4. Czy da sięwstawić do spisu treści nowy dział? Np. ARTYKUŁY, a w nim by było:
+gry komputerowe
+skating
+tapety, a jeszcze dalej odnośniki do poszczególnych artykułów z podkategorii?
5. Czy da się jakoś połączyć php-Nuke z PHPBB2, tak aby przy rejestracji w Nuke można było korzystać z forum bez rejestracji w nim, tyulko przy wykorzystaniu nicka i hasła z Nuke?
6. Co zrobić, aby nuke uruchamiał sięod razu po wpisaniu IP, a nie dopiero przy dopisaniu "~phpnuke"?
7. Do czego tak właściwie służy phpMyAdmin?
8. Może mi ktoś opisać krok po kroku jak zabezpieczyć serwer wg "KILKA PORAD" z www.krasnal.tk??

Za wszystkie odpowiedzi serdecznie dziękuję. Będę Wam bardzo wdzięczny, że poświęciliście mi trochę czasu. Dzięki. Pozdrawiam wszystkich.

Tylko błagam, nie piszcie żebym looknął na jakieś WWW. Bo nic nie mogę znaleźć. Fanx.

[KaMeLeOn]: Wątek przesunięty z forum php...
Wankster
1. Administracja>Wiadomości: Wstęp :: Edytuj
2. Usunąć ten blok i stworzyć nowy z własną treścią.
3. Tak.
4. A co to jest ten spis treści?
5. Tak, najnowsza wersja php-Nuke ma w sobie phpBB.
6. Wgraj php-Nuke do katalogu: usrapachehttpdhtml
7. Do zarządzania bazami MySQL.
8. eh...
Omega
Co do punktu 4 to chyba chodzi o menu... biggrin.gif Z tego co wiem mozna je edytować z panelu administracyjnego...
Wankster
Jeżeli chodzi o menu to:

4. Tak.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.