Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Poszukuje osoby ktora napisze lub posiada skrypt
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
Gość_ignas
witam!

potrzebuje skryptu, ktory mialby dzialc w nastepujacy sposob:

Zakladamy ze mam sobie strone o nazwie plik1.php i zeby miec do niej dostep user musi klikac w banner. Tzn przed strona plik1.php bedzie sie wyswietlac inna strona plik2.php na ktorej bedzie banner z ta roznica ze to klikniecie nie bedzie polegalo na kliknieciu w bezposrednio banner tylko w ograniczony obszar no 468x60 czyli obojetnie czy bedzie tam banner czy jakies linki. Klikniecie jest zaliczane jezeli user kliknie w podany obszar wtedy te reklamy z obszaru otworza sie w nowym oknie a strona sie przeladuje i da dostep do plik1.php. Kolerne ograniczenie to jest taki ze z jednego ip wystarczy kliknac raz na 24h i po uplywie tego czasu banner znowu sie pojawi dal tego ip. Jezeli ktos potrafi napisac cos takiego to bardzo prosze o kontakt ignas7@o2.pl
strife
Witam,

Z cyklu, po co spać lepiej coś napisać laugh.gif napisałem skrypt, który robi to co chciałeś. Co do zapamiętywania numeru IP, nie chciało mi się pisać tongue.gif jednak i tak masz już dużo więc napisanie tego nie powinno stanowić wielkiego problemu.

[ Źródło ] [ Podgląd ]

Pozdrawiam! smile.gif
Gość_ignas
Wielkie dzieki za pomoc. Ale mialbym jeszcze jedna prosbe, czu udalo by Ci sie troszke przerobic ten skrypt. Bo glownie chodzilo by mi o to zeby dzialal on na bannerze reklam google, a jak wiemy to banner googli (czyli banner graficzny lub banner z linkami) jest generowany przez skrypt. Wiec fajnie by bylo jezeli ten skrypt zaliczal by klikniecie w tym zdefiniowanym obszarze ale zeby otwieral w nowym oknie ten link na ktory "wyceluje" user, tzn w tym obszarze np. bedzie znajdowac sie banner googli z linkami, user klika w ten obszar a zarazem w ktorys z linkow na bannerze, wtedy otwiera sie reklama w nowym oknie a skrypt przechodzi do wlasciwej strony. Z gory wielkie dzieki za pomoc, jezeli udalo by Ci sie jeszcze zrobic z tym ip to byl bym naprawde wdzieczny. Jezeli Cie to interesuje to w zamian za fatyge moge zaoferowac Ci reklame na moim serwisie. Jak cos to pisz na forum lub mail ignas7@o2.pl
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.