Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: <a href> w php
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
piter14
Czesc all...... można was prosić o skrypcik/komende która otwiera podaną strone.....?



thx
[Regis]
A w czym problem ? Wpisujesz normalnie tak jak inne znaczniki HTML w php. Mozesz sprecyzowac ?
Omega
[php:1:83f59d1955]<?php
include("$podanaStrona");
?>[/php:1:83f59d1955]

laugh.gif
Jabol
zrob sobie podglad naglowkow wsysylanych przez przegladarke, przestudiuj je i potem fsockopen
piter14
sorki że tak nieprecyzyjnie opisałem probem ... chodzi mi o to by po prawidłowym zalogowaniu się przenosiło mnie do strony index2.php ....


ps. juz chyba lepiej smile.gif
Jabol
[php:1:fd640b3321]<?php
header('Location: index2.php');
?>[/php:1:fd640b3321]
piter14
z tym heder() już próbowałem wcześniej przed zadaniem pytania na forum i mi wyskakiwał błąd:

[list]
Jabol
to skorzystaj sobie z output buffering albo wstaw to na sam poczatek. i sprawdz czy nie masz czegos takiego[php:1:7ff1e81b03][spacja]<?php
header('bleble');
?>[/php:1:7ff1e81b03]
piter14
Dzięki wszystkim za pomoc......



p.s. użyłem tego sposobu co napisał Omega chociarz Jabol też miał dobre pomysły biggrin.gif
julia
[quote][list]

Mam podobny problem ... Czy "headerka" można wywołać tylko raz questionmark.gif..
w sumie dziwna sprawa ...

Potrzebuję w tej samej ramce kolejno wywołać dwie strony, najpierw z formularzem do wypełnienia, a później potwierdzenie z przywołanymi danymi wpisanymi przez delikwenta (coby mógł zobaczyć wklepane przez siebie dane) i z informacją , że dziękujemy mu za wypełnienie itp ... Includoawanie powoduje, że pojawiają się w ramce obydwa obrazki naraz. Czy mogę zamknąć jakoś formularz, by potem otworzyć potwierdzenie questionmark.gif
KeeKee
Cytat
Mam podobny problem ... Czy "headerka" można wywołać tylko raz questionmark.gif..
Niestety można otworzyć tylko raz, jak nie da się uruchomić poprzez
[php:1:396962be3a]<?php
header('Location: index2.php');
?>[/php:1:396962be3a]
to proponuję wrzucić taką linijkę:
Kod
<script>

window.location.replace("index2.php")

</script>

Można to przerzucić do php:
[php:1:396962be3a]<?php
echo "<script>n"."window.location.replace("index2.php")n"."</script>";
?>[/php:1:396962be3a]
spenalzo
[xml:1:f9d08dd9d3]<meta http-equiv="Refresh" content="0; URL= index2.php">[/xml:1:f9d08dd9d3]
i dziala niezależnie od miejsca umieszczenia.
adwol
Cytat
Mam podobny problem ... Czy "headerka" można wywołać tylko raz questionmark.gif..
w sumie dziwna sprawa ...

Nagłówków możesz sobie wsadzić ile chcesz, nawet tych samych i nawet jeśli jest to nagłówek Location. Tyle, że w przypadku tego ostatniego ma to mały sens bo przeglądarka i tak wybierze jeden, bo niby jak inaczej miałaby to zrobić.
Cytat
Potrzebuję w tej samej ramce kolejno wywołać dwie strony, najpierw z formularzem do wypełnienia, a później potwierdzenie z przywołanymi danymi wpisanymi przez delikwenta (coby mógł zobaczyć wklepane przez siebie dane) i z informacją , że dziękujemy mu za wypełnienie itp ... Includoawanie powoduje, że pojawiają się w ramce obydwa obrazki naraz. Czy mogę zamknąć jakoś formularz, by potem otworzyć potwierdzenie questionmark.gif

A po co tak kombinować. Jeden request od przeglądarki, klient dostaje forumlarz, wypełnia go i wysyła (drugi request), skrypt obrabia dane i zwraca jakąś stronę (np. potwierdzenie danych i podziękowanie). Nie wiem o co Ci chodzi z tym includowaniem i zamykaniem formularza.
kurtz
Hej
Cytat
[xml:1:a55406ce40]<meta http-equiv="Refresh" content="0; URL= index2.php">[/xml:1:a55406ce40]
i dziala niezależnie od miejsca umieszczenia.
A konkretnie wszedzie gdzie jest sekcja head.. pozadek w HTMLu tez jest dobrym nawykiem :)

a sprawe funkcji header wyjasnil adwol. szlus ;)


Pozdrawiam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.