Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Poszukuje kursu...
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
Andrew [FR]
Witam!
Poszukuje dobrego kursy php... mam zamiar nauczyc sie php ale dotychczasowe kursy, jakie znalazlem na necie nei zadawalaja mnie... po ich przeczytaniu, pobawieniu sie komendami zawartymi w przykladach na tych kursach nadal czuje sie zagubiony... moze ma ktos bardzo dobry kurs a juz zupelnie bylbym zadowolony, gdyby ktos mial spis wszystkich komend php z przykladami (krotkimi) cos takiego jak index funkcji w pascalu... prosze o pomoc...
pozdrawiam
Jabol
to moze php.net, i ogolnie strony o php (zend.com).

ps. search

ps2. nigdy nie zmienie zdania - do nauki ksiazka, ale ze wydajesz sie znac pascala to manual moze wystarczyc

ps3. poczekaj rok a php.pl bedzie juz istniec
Andrew [FR]
hm... dziekuje bardzo...

eh... przyznam sie szczerze, przewertowalem kazdy z kursow php, jaki wpadl mi w rece... przeczytalem, przerobilem i rzeczywiscie, po tym, jak w pascalu sie kiedys uczylem, to nie jest takie trudne... ale w zadnym z tych kursow i stron, ktore odwiedzilem, nie moglem znalesc czegos na temat funkcji 'include'... a po przerobieniu kursow i po rozmowach z qmplami stwierdzilem, ze wlasciwie do mojej stronki najbardziej przydatna funkcja jest 'include'... a nie moge o niej cokolwiek znalesc... moze jest ona tak prosta, ze jej nie trzeba tlumaczyc, a ja tak glupi, ze jej nie rozumiem... co prawda wiem tylko tyle, ze istnieje tongue.gif
dziekuje i pozdrawiam
Seth
Na www.ygreg.com jest ciekawy kurs php. Polecam.
Andrew [FR]
Cytat
to moze php.net, i ogolnie strony o php (zend.com).

dziekuje bardzo, wlasnie o cos takiego mi chodzilo... smile.gif

Cytat
Na www.ygreg.com jest ciekawy kurs php. Polecam.

za ten adres tez dziekuje, gdy wpisywalem w wyszukiwarce 'php' wyswietlalo mi linka do tej strony, ale nie wiedziec czemu nie wchodzilem na nia... rzeczywiscie jest kilka nowych rzeczy, ktorych nie widzialem...

zechcialbym teraz lekko zmienic temat... mozecie mi podac proste zrodlo, stronki z tabelami, w ktorej czesc tabel nie musi sie ladowac ponownie (jest to np. menu albo logo) a inna czesc zmienia swa zawartosc? czy jest w ogole mozliwe cos takiego? tongue.gif slyszlalem, ze tak tongue.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.