Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: System newsów
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
Indian
Poszukuję systemu newsów który ma wbudowane funkcje:

* możliwość pisania komentarzy
* możliwość edycji/usuwania komentarzy
* możliwość tworzenia kilku adminów newsów (tzn, że newsy może pisać większa ilość osób [minimum 6 osób])
* możliwość dodawania zdjęć do newsów
* możliwość edycji newsów

Mile widziana by była funkcja banowania. Z góry serdecznie dziękuję.
Jabol
lecimy do skryptów, a tak ps. to poszukaj hotscripts.com i temu podobne oraz nasze forum
Indian
Jabol, naściągałem sie juz dzisiaj wielu systemow - albo nie mozna usuwac komenatarzy i ich edytowac, albo nie mozna miec kilku adminow naraz, albo wogole nie mozna pisac komentarzy, albo zaraz coś znowu - szukam dalej, ale narazie nie znalazłem czegos co zawierałoby te wszystkie rzeczy. Może ktoś z forum zaproponuje jakiś dobry system newsów - byłbym wdzieczny.

Najwazniejsze aby system mial wbudowane: komentarze z mozliwoscia edycji oraz kilku adminow - wiecej nie trzeba
Mavestinus
Zobacz sobie news asystenta z www.phpflash.hostm.pl winksmiley.jpg
Omega
Proponuję skrypt 'News Man' w wersji 1.40 (nie wiem czy jest nowsza)...
Indian
gdzie go znajde?
Omega
hmmm... nie pamiętam skąd go ściągnąłem, ale o ile dobrze pamiętam to z www.hotscript.com... w razie byc nie znalazł, daj mi znać to ci wyslę...
Indian
Wpisałem do wyszukiwarki hotscripts.com 'News Man', ale niestety nic nie znalazło (oczywiscie w kategorii php). Byłbym wdzieczny gdybys mi to wyslal albo wrzucil na jeden dzien na swoj server spakowaną wersje.

PS: Od wczoraj testuje PHPflash, jestem nawet zadowolony z jego dzialania ale dużą wadą dla mnie jest to, że komentarze są fatalnie sortowane. Najstarszy jest na samej górze, najnowszy na dole. Powinno być raczej na odwrót - czy da się to jakoś łatwo zmienić. Którą część kodu należy wyedytować i jak?
hamlecik
Indian moge ci sprzedac moj skrypt newsow smile.gif ma bardzo duzo opcjii.
Router
Kto by zainstalował obojętnie jaki system niusów żeby były tylko możliwośći:
* możliwość pisania komentarzy
* możliwość edycji/usuwania komentarzy
* możliwość dodawania zdjęć do newsów
* możliwość edycji newsów
* możliwość usuwania newsów

Może mieć też inne funkcje.
Piszcie tutaj lub na mój e-mail maxxim10@wp.pl or gg number 2542188.
Z góry dziękuje.

Cya ! smile.gif
polo36
Ja mam taki system newsów na www.mystic.cs.prv.pl i sciągnołem go z www.scrypty.com
Widmo
Tu jest najlepszy News Asystent:

http://phpflash.hostm.pl/download/download...e&id=news_as_15
Igor
Polecam Fusion php =>> www.fusionphp.com
cf4ni4k
Cytat
Ja mam taki system newsów na www.mystic.cs.prv.pl i sciągnołem go z www.scrypty.com

Jak konkretnie nazywa sie ten system ? Jest bardzo ciekawy, ma fajne funkcje i w przeciwienstwie do News Asystenta komentarze wyswietlaja sie w kolejnosci od najnowszego do nastarszego (jesli ktos wie jak NA zmienic kolejnosc wyswietlania komentarzy prosze napisac).

Pytania do polo:
- ilu redaktorów może byc maks w tym systemie
- czy jest mozliwosc edycji i kasowania komentarzy
- czy mozna wstawiac obrazkow do newsow
- JAK KONKRETNIE NAZYWA SIE TEN SKRYPT, copryghta nie widze biggrin.gif
polo36
teraz jest 7 redaktorów mozna usuwac edytowac newsy i usuwac tylko komentaze kazdy z news manów ma swój login i hasło niema możliwosci wstawiania obrazków


Skrypt do newsów na www
Autor
Makre "cezi" Celarek
http://www.cezi.prv.pl - marek.c@zwm.aries.com.pl || cezim@poczta.fm

mam nadzieje ze bedzie ci dobrze służył smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.