Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Emblemat z własnego kompa
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
Pascha2000
mam założone własne forum, brak w nim jednak funkcji takiej aby każdy z użytkowników mógł wysłać na forum swój emblemat(oczywiście ze swojego kompa) .Czy jest jakiś skrypt z taka funkcją?Jeśli tak to byłbym wdzięczny za podanie skąd go ściągnąć i gdzie umieścić w php.
Pozdro!!!
kurtz
Cytat
mam założone własne forum, brak w nim jednak funkcji takiej aby każdy z użytkowników mógł wysłać na forum swój emblemat(oczywiście ze swojego kompa) .Czy jest jakiś skrypt z taka funkcją?Jeśli tak to byłbym wdzięczny za podanie skąd go ściągnąć i gdzie umieścić w php.
Napisz prosze o jakie forum chodzi. Bez tego trudno cokoliwke odpowiedziec trafnie. Jesli chodzi o phpbb w opacjach w panelu administracyjnym mozesz to ustawic.


Pozdrawiam
i przenosze na forum Skrypty.
Pascha2000
jest to forum phpbb jednak funkcja ta nie działa.
W panelu administracyjnym zakreslam funkcję:""Włącz zdalne emblematy"" (Emblematy będą wyświetlane z innych serwerów)
lub ""Włącz wysyłanie emblematów"" i nie moge wysłać emblematu z mojego kompa.
BzikOS
Sprawdź czy na serverze istnieje katalog docelowy na emblematy.
kurtz
Hej
Cytat
jest to forum phpbb jednak funkcja ta nie działa.
W panelu administracyjnym zakreslam funkcję:""Włącz zdalne emblematy"" (Emblematy będą wyświetlane z innych serwerów)
lub ""Włącz wysyłanie emblematów"" i nie moge wysłać emblematu z mojego kompa.
Ja mam włączone zdalne emblematy i wyłączone uploadowanie. Dziala. phpBB 2.0.4.

Jesli masz tak samo i tobie nie dziala sugeruje przejsc sie na http://www.phpbb.com - tam znajdziesz pelne wsparcie techniczne.


Pozdrawiam
Pascha2000
Dzięki !
YooYoo
Cytat
Jesli masz tak samo i tobie nie dziala sugeruje przejsc sie na http://www.phpbb.com - tam znajdziesz pelne wsparcie techniczne.


Pozdrawiam


Naliczono oplate 17,99zł + Vat
Zyczymy dalszych sukcesow..




biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.