Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Shoutbox
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
sebaci
Pilnie potrzebuję shoutboxa. Jako że jeszcze nie znam php nie potrafię sobie sam takiego napisać i chcę ściągnąć gotowy skrypt. I właśnie nie wiem jaki. Szukałem, próbowałem wielu, ale zwykle to albo mi się nie podobał albo link do pobrania danego skryptu nie działał.

Oto moje wymagania dotyczące shoutboxa:
1. Nie może wymagać SQL
2. Ogsługa uśmieszków oraz najlepiej bbcode
3. Panel administracyjny
4. Możliwość skonfigurowania wyglądu, rozmiaru (żeby było łatwo to zmienić w kodzie)
5. Najlepiej żeby było archiwum postów (żeby przeglądać stare posty)
6. Dobrze by było gdyby było autoodświerzanie, ale nie musi być
7. Dobrze by było gdyby dołączana była data wysłania danej wiadomości
8. Fajnie by było, gdyby co drugi post miał inny kolor

No i to chyba tyle. 4 pierwsze punkty muszą być spełnione. Znacie jakiś shoutbox spełniający moje wymogi? Szukam jeszcze takich:

Disciplinz
Foodbox
Noisebox
CIA Shoutbox
VNET Shoutbox
SquawkBox

Co o nich myślicie? Wiecie może skąd je pobrać? Podobno ten Noisebox jest bardzo dobry ale wszystkie linki są zryte na wszystkich stronach, bo dawniej on był na stronie autora www.sargant.com ale już nie ma.

Mam nadzieję że mi ktoś pomoże, bo ja nie mam już siły szukac...
slash12345
Dość trudno jest znaleźć gotowy skrypt który nie operowałby na bazie danych i spełniał podane wymagania. Ale jeśli chcesz, mogę załatwić shoutbox działający na plikach, z co drugim kolorowanym polem, uśmieszkami i ograniczoną obsługą bbcode-a itd. Trzeba będzie go napisać, dam znać gdy będzie gotowy.
EDIT: Nie będzie automatycznego odświeżania, ludzi czasem to denerwuje gdy w połowie pisania posta do shoutboxa strona nagle się resetuje.
dr_bonzo
Przenosze na gotowe skrypty > Szukam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.