Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Spreadsheet_Excel_Writer
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
FatBoy
Witam,

Wszystko ladnie dziala, ale do momentu jak nie ma wiecej rekordow niz 500. Powyzej tego po prostu nie idzie, a w bazie mam 35k rekordow blink.gif Normalnie juz sie poddaje, probowalem na rozne sposoby, nic nie pomaga. Natomiast w phpMyAdmin moge spokojnie sobie wyeksportowac dane z tej tabeli (plik zajmuje ponad 17MB, ale normalnie sie sciaga) Wiem ze u mnie najpierw ten plik sie tworzy na serwerze, a potem dopiero sie sciaga, a w MyAdmin od razu zasysa (jakby tworzyl na biezaco plik u mnie). Wie moze jak to zrobic, zeby bylo tak jak w phpMyAdmin?

z gory wielkie dzieki za odp.
Spirit86
a nie możesz zobaczyć jak to jest zrobione w PHPMA:>?
FatBoy
probowalem, ale tam jest tyle tego nawalone (typow innych plikow), ze trudno jest mi sie polapac co do czego.
Jedyne co mi sie udalo odczytac, to to ze wlasnie korzysta ze Spreadsheet_Excel_Writer i sadzilem, ze to juz jest tam tak stworzone, ze bedzie automatycznie od razu zapisywac na dysku, a tu taki klops sad.gif Moze ktos lepiej zna ten skrypt i wystarczy jakies ustawienia zmienic?!?!?!?
Speedy
1. Chyba nie to forum...
2. W celu zapisania na dysku usera danych jako pliku excela, możesz wygenerować dane w normalnej tabelce html i wysłać nagłówki takie, jak dla dokumentów excela.
mike
Tak ciężko przeczytać Zasady panujące na forum Algorytmy, klasy, ...?
Od razu bezmyślnie musisz pisać byle gdzie?

Przenoszę na Gotowe skrypty php (następnym razem zamknę)
FatBoy
Cytat(Speedy @ 2006-04-24 16:46:12)
1. Chyba nie to forum...
2. W celu zapisania na dysku usera danych jako pliku excela, możesz wygenerować dane w normalnej tabelce html i wysłać nagłówki takie, jak dla dokumentów excela.

tak mialem wczesniej, ale to niestety dziala dla malej ilosci danych, jak jest ich wiecej a jest ich duuuzo wiecej, skrypt sie wylacza i nic sie nie zapisuje.

Przepraszam za zle umieszczenie tematu worriedsmiley.gif

Rozwiazalem problem biggrin.gif
Z powodu ze skrypt nie zdazyl wykonac sie w okreslonym czasie przez serwer, podzielilem to na mniejsze serie i po prostu automatycznie odswiezam strone, az do momentu zapisania wszystkich danych w pliku na serwerze, potem pojawia sie komunikat o pobraniu pliku biggrin.gif Wykonuje sie calkiem sprawnie smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.