Gotow jestem zaplacic za pomoc, jesli ktos pomoze uruchomic mi taka usluge. Chcialbym miec na stronce panel do logowania. Czyli nowy uzytkownik zaklada sobie konto, z autoryzacja nowo zalozonego konta na podany wczesniej e-mail. Przypominanie hasla itp. Wazne aby te same dane pozwalaly na wejscie na forum. Sytuacja wyglada tak, ze zalozylem sobie forum na www.fora.pl i chcialbym teraz przeniesc baze na nowy jeszcze nie wykupiony serwer, no i ja polaczyc z logowaniem. W gre wchodzi takze postawienie nowego forum. Dla zalogowanych uzytkownikow bedzie dostepny dodatkowy dzial. Tylko tyle. Wiem, ze to nie jest jakos bardzo skomplikowane, ale nigdy tego nie robilem, i nie mam na to czasu. Przy okazji piszac to, potrzebuje jeszcze kogos kto zrobi mi ladny baner. Tak jak napisalem jestem gotow odwdzieczyc sie finansowo. Prosze pisac na rmwin@wp.pl i jako tytul wiadomosci podac np. logowanie czy forum.
Aby dokonczyc sprawe do konca, poleccie jakis dobry serwer, ktory bedzie wystarczajacy na potrzeby nieduzego serwisu. Czyli php, 1 lub 2 bazy danych, 50 MB przestrzeni dyskowej. Juz ostatnie pytanie gdzie moge wykupic BARDZO TANIO domene .info?