Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: FTP na WWW
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
Dagger
Witam!
Szukam skryptu o takim dzialaniu:
- mam konto www, na stronie glownej chcial bym umiescic formularz z logowaniem i haslem (+ rejestracja - z potwierdzeniem przez admina) po zalogowaniu uzytkownik wchodzil by na "wirtualnego ftp'a" - mogl wgrywac pliki, kopiowac itd. Po zarejestrowaniu tworzony byl by katalog w ktorym uzytkownik mial by to "konto" ftp. Cos w radzaju uproszczonego edysku na moim koncie www.
Czy ktos sie spotkal z czyms takim? Z gory dzieki za jakies namiary...
Pozdrawiam
Dagger
kurtz
Hej
Cytat
Czy ktos sie spotkal z czyms takim? Z gory dzieki za jakies namiary...
W ramach php.pl mial byc uzywany wlasnie taki klient ftp. Mysle wiec ze cos sie znajdzie ;)

@Seth: masz cos bezpiecznego pod reka? ;))

Pozdrawiam
Seth
www.v-wijk.net smile.gif
Dagger
ladna rzecz ;-)
ale ten skrypcik laczy sie z istniejacym juz kontem ftp.
A ja bym chcial zrobic cos w stylu virtualnego konta ftp w obrebie innego jednego konta.
scanner
[manual:2cf35afd33]mkdir()[/manual:2cf35afd33], system logowania do strony po sprawie.
Seth
Na http://forum.php.pl/dev/temp/ftpc.zip jest przerobiony na potrzeby dev.php.pl ten klient, ktory wlasnie wykorzystuje stworozne na jednym FTPie katalogi jako glowne dla usera. Wystarczy zmienic sposob przekazywania danych o loginie i hasle - obecnie jest podczepiony pod forum i bedziesz mial gotowy skrypt - jest tam jeszcze pewna luka ale narazie nie mam czasu jej usunac.
Dagger
Wlasnie o cos takiego mi chodzi. Niestety nie znam na tyle php aby samemu przerobic to logowanie. Mozesz mi w tym pomoc? Tak aby skrypt dzialal niezaleznie.
Seth
Teraz nie mam na to czasu ale moze ktos z forumowiczow by Ci pomogl smile.gif
itsme juz go przerabial i powinien miec jakiegos gotowca.
Dagger
A wiec zglosi sie ktos do pomocy? A moze jakis gotowiec ktos ma w swoich zbiorach?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.