Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Nowy członek Zarządu
Forum PHP.pl > Inne > Opinie, ogłoszenia, pytania
seaquest
Wczoraj do grupy Zarząd dołączył Nospor.

Decyzja o zaproszeniu go do naszej grupy została podjęta ze względu na duży wkład Nospora w rozwijanie serwisów związanych z php.pl. Nospor przede wszystkim wykazał się ogromną troską o forum i moderatorów, ale także wortal. Zarząd php.pl chcąc docenić ten wkład postanowił zaprosić go do naszej grupy.

Tym samym Nospor jest szóstym członkiem grupy Zarząd.
SongoQ
Panowie to teraz wiadomo do kogo ponarzekac (hihih)
nospor gratulacje
dr_bonzo
Gratulacje smile.gif
nospor
acha, teraz to gratulacje, a za miesiąc zywcem mnie zjecie jak nie bedzie podwyzek jak obiecywalem winksmiley.jpg laugh.gif
dr_bonzo
Nie boj sie, najpierw postrajkujemy troche.
Sabistik
No i dobrze smile.gif Nospor jest swietny ;D i od dawna zaslugiwal. gz
kszychu
I wreszcie jest w Zarządzie ktoś, kto wie, co dzieje się na forum.
Gratulacje Nospor, należało Ci się smile.gif
mike
~nospor na prezydenta smile.gif
Gratulacje!
nospor
Cytat
I wreszcie jest w Zarządzie ktoś, kto wie, co dzieje się na forum.
oj, od pewnego juz czasu Zarzad orientowal sie co dzieje sie na forum. Przedstawiciele w postaci DeyV i seaquest czesto odwiedzaj ten przybytek rozpusty jakim jest forum smile.gif
A co do tego, ze ja siedze więcej na forum niz reszta Zarządu, to cóż, powiem krótko: Niech podniesie rękę ten user, który siedzie wiecej na forum niz ja biggrin.gif

edit: @majki ty to mi konkurencje robisz i starsz sie dogonic, ale tylko starasz tongue.gif winksmiley.jpg (chodź idzie ci to nieźle i musze sie pilnowac bym w tyle nie zostal)
mike
Cytat(nospor @ 30.05.2006, 11:34 ) *
Niech podniesie rękę ten user, który siedzie wiecej na forum niz ja biggrin.gif

Oj musielibyśmy zmierzyć tongue.gif
TomASS
Nospor gratulucja! Robisz świetną robotę na tym forum - jak mało kto smile.gif

Jeśli coś można dodać, to ja proponuje zwiększyć liczbę członków zarządu do okrągłej liczby - 7 tongue.gif
Proponuję majka smile.gif Jemu też się należy smile.gif

Nareszcie zmiany idą w dobrym kierunku smile.gif Nospor do zarządu, Sabistik na administratora smile.gif In plus smile.gif
bigZbig
Cytat(nospor @ 30.05.2006, 11:34 ) *
oj, od pewnego juz czasu Zarzad orientowal sie co dzieje sie na forum.

Niesamowite. Teraz przynajmniej nikt nie bedzie mial watpliwosci, ze przynajmniej jeden czlonek zarzadu wie co sie dzieje na forum. Moje gratulacje
mike
Nie no panowie, Zarząd jest obecny na forum za pośrednictwem ~DeyVa i ~seaquesta.
Teraz dodatkowo do składu Zarządu dołączył ~nospor więc nie ma obaw, że "góra" jest bądź była niobecna.

Forum oraz jego sprawy sa prowadzone przez ludzi, którzy zdecydowanie sie orientują i tak pozostanie. O to nie ma obaw.

Ale pamietajcie że sprawy forum to nie jedyne sprawy, którymi zajmuje się Zarząd, więc nie ma powodu żeby na nich psy wieszać.
bigZbig
Cytat(mike_mech @ 30.05.2006, 13:19 ) *
Ale pamietajcie że sprawy forum to nie jedyne sprawy, którymi zajmuje się Zarząd, więc nie ma powodu żeby na nich psy wieszać.

Kto tu psy wiesza? Mam dla Zarządu i calej spolecznosci php.pl wiele szacunku, a lapanie za slowka to moje male hobby nie majace zrodel w niecheci.
nospor
mike_mech napisal bardzo mądrze, sam chcialem to napisac.

Wladza zostala podzielona na poszczegolnych adminow, to oni odpowiadaja za swoje dzialki. Zarzad nie musi teraz zagladac codziennie na forum czy na wortal. Admini organizuje sobie ekipe, co mozna zauwazyc w posunieciach sabistika i stworzeniu nowej grupy, czego efekty mam nadzieje bedzie mozna wkrotce ogladac. W razie czego poszczegolni admini sie kontaktują z zarzadem i sprawy wyjasniają/obgaduja/inne smile.gif Komunikacja na tej trasie jest bardzo dobra ostatnimi czasy.
Mowiac admini mialem na mysli siebie i sabistika. Teraz ja juz sam w zarzadzie jestem, wiec komunikacja jest super dobra bo czlonek zarzadu (czyli ja) czyta w myslach admina forum (czyli moich) winksmiley.jpg

Jak juz ktos zauwazyl, zmiany idą ku lepszemu i to naprawde nie dlatego ze ja wszedlem do Zarządu, lecz dlatego, ze ostatnio naprawde jest lepiej (bo tak). I mam nadzieje ze ta tendencja iscia sie utrzyma.

edit: @bigZbig sie nie gniewam. faktycznie, az sie prosilo o komentarz winksmiley.jpg
bigZbig
Brawo, brawo dla tego Pana. W jednym poście wypowiedział się w trzech osobach jako admin, członek zarządu i Jarząbek - chcialoby sie zaspiewac "Łubu-dubu, łubu-dubu, niech nam żyje prezes naszego klubu" biggrin.gif

Wybacz nospor, ale nie mogłem sie powstrzymać. Tak naprawdę uważam Cię nie tylko za kompetentnego gościa, ale także za skromnego. A php.pl faktycznie się rozwija. Brawo, brawo - tym razem bez ironi.
mike
Centralizacja władzy w rękach ~nospora
Za jakiś czas czeka nas dyktatura tongue.gif
kszychu
Wiosna idzie jednym słowem... Może w końcu ruszy się też coś w sprawie Stowarzyszenia. Minął już rok od pamiętnego zjazdu gnieźnieńsk... znaczy poznańskiego. A Stowarzyszenia jak nie było tak nie ma...
Wykrywacz
nospor gratuluje.
Ale to że teraz jesteś w zarządzie nie oznacze że nie mogę już ci zaśmiecać skrzynki tongue.gif
TomASS
A ja tylko tak spytam:
dlaczego nospor nie jest w grupie "Zarząd" ? tongue.gif
nospor
Bo nospor jest w grupie Administratorzy smile.gif A dodatkowo jest czlonkiem Zarzadu. Jakbym byl na zolto, to byscie nie wiedzieli kto jest adminem winksmiley.jpg
mike
Wtedy trzeba by wybrac kolejnego, żeby ludzie się nie pogubli laugh.gif tongue.gif
TomASS
nospor nie za zółto tylko na złoto byś był tongue.gif
Master Miko
Hooah! Świetnie biggrin.gif
super! Gratulacje Nospor ;D
strife
Gratuluje snitch.gif
seaquest
Ja też nie jestem na żółto/złoto/pomarańczowo i żyję tongue.gif Powiem więcej, mam się dobrze, a nosporowi mimo, że już pogratulowałem, to tu też pogratuluję, a co, posta sobie trzeba nabić tongue.gif

( i tak mnie pewnie zmoderują tongue.gif)
itsme
dolacze sie do gratulacji ... :-)
hwao
Cytat(seaquest @ 31.05.2006, 18:46 ) *
Ja też nie jestem na żółto/złoto/pomarańczowo i żyję tongue.gif

Ja nie jestem i nie zyje sadsmiley02.gif chce rozowy Rkingsmiley.png

No tez sobie nabije posta.. tongue.gif

Wszytkiego naj(?)!
DeyV
Śmieszny trochę ten post, ale miły.

Nie zmienia to faktu, że ta zmiana w zarządzie to tylko pierwszy krok ze zmian, które planujemy na najbliższy okres. Jak już tu parę osób trafnie zauważyło - wiosna 2006, okazała się dla php.pl bardzo udanym okresem, mimo znaczących problemów z obsługą domeny i sprzętem. Aż boję się pomyśleć, co by się działo, gdyby nawet tych problemów nie było winksmiley.jpg Ale cóż - staramy się z nimi walczyć - może kiedyś się uda.

A już teraz, wraz z nosporem i pozostałymi ludźmi z zarządu, oraz z całym zespołem moderatorów i deweloperów, postaramy się, by ta wiosna trwała jak najdużej.
Dlatego bardzo cieszę się, że nospor jest tu z nami... smile.gif
nospor
A ja tylko jeszcze powiem, że dziękuje wszystkim za mile slowa. Przyznam szczerze, iż troche sie balem (o zycie winksmiley.jpg ), gdy pojawil sie ten topic. Niespodziewalem się tylu milych slow. Nie zebym uwazal spolecznosc php.pl za niemilą, ale sie poprostu nie spodziewalem.

Dzieki smile.gif

ps: aaaa, no i postaram sie za duzo kasy nie zdefraudowac... tylko troche, by nikt nie zauwazyl winksmiley.jpg
LBO
Ojej, jak mogłem przegapić... gratuluję nosporze smile.gif Jesteś jedną z osób, które na to naprawdę zasłużyły. Chyba najlepszy sposób, by docenić twój wkład w to forum.

Pozdrawiam.
Balas
Zarządowi gratulujemy... nospor'a smile.gif

Pozdrawiam

// seaqest: dodalem jeszcze kolorek tongue.gif
Speedy
oho, teraz to będzie ordnung! biggrin.gif tongue.gif

Gratulacje smile.gif.
SongoQ
@nospor
Cytat
Przyznam szczerze, iż troche sie balem (o zycie


To teraz ochrone mozesz zwolnic tongue.gif

@DeyV O jakich innych zmianach mowisz?
GrayHat
+1 hehe ;P
Ociu
Ja też sobie posta nabije, a co sie bede smile.gif

Gratulacje nospor !
Fipaj
Jak wszyscy to i ja smile.gif

Kongratulacje, o!

@dr_bonzo: a) uff, zdążyłem tongue.gif cool.gif nieeeeeeeee! smile.gif
dr_bonzo
No dobra -- wystarczy. smile.gif
nospor
Cytat
No dobra -- wystarczy.
No bez jaj, a ja myslalem ze to bedzie konkurencja dla offtopicu winksmiley.jpg
Turgon
Gratulancje Nospor winksmiley.jpg - Ta nominacja pewnie za cierpliwe znoszenie moich idiotycznych pytań, za moderowanie bezsensownych postów, za patrzenie na forum winksmiley.jpg .
(Wytrzymaj jeszcze trochę, a będziesz rekordzistą winksmiley.jpg - żaden admin mnie tyle czasu nie potrafił znieść)

P.S.
Cytat
Ja też nie jestem na żółto/złoto/pomarańczowo i żyję

A ja chce być zielony... Więc poproszę odpowiedni smile.gif .
seaquest
Turgon: nie uznajemy próśb o bycie moderatorem. Na to, żeby być w tej grupie trzeba sobie zasłużyć doświadczeniem / pomocą moderatorom (raportowanie).
Poza tym nabór do moderatorów prowadzony jest tylko gdy brakuje nam ludzi. W chwili obecnej moderatorzy doskonale sobie radzą i nie planujemy żadnego naboru.
Turgon
Czy ja się proszę ? Nie chce mi się modzić, to co mam w avku, to czysty żart. Wiem jak na takie słowa gotuje zarząd etc.
Co do kolorku to na pewno nie da się załatwić. Lubię zielony smile.gif . Lub chociaż niebieski biggrin.gif .
scanner
Zamykam wątek - dość już napisano.
@Thurgon: żart żartem, ale wystarczy. A kolorek moze sobie wybrac dowolny na pulpit swojego systemu i będzie git.

Tu na kolorki trzeba zapracować.
nospor
Z przyjemnością informuje, iż do Zarządu dołączył Sabistik. Wykazuje się on duża troską o wortal (i nie tylko), bierze udział w załatwianiu różnych "tajnych" spraw, także w zasadzie ten awans to tylko formalność.

@Sabistik życze miłego członkostwa i jak najmniej bluzg w Twoją stronę winksmiley.jpg

ps: tylko mi sie teraz nie zacznij obijac.... smile.gif
siemakuba
Cóż zostaje powiedzieć: "teraz będą już tylko wizyty w zakładach pracy, uściski dłoni prezesów" :)

Gratulacje!

pozdr.
Cysiaczek
Gratulowałem na IRC, ale nie zaszkodzi raz jeszcze biggrin.gif
Gratulacje laugh.gif

Pozdrawiam.
Sabistik
Witam,
Dzięki za to wyróżnienie.

Cytat
ps: tylko mi sie teraz nie zacznij obijac....

Powiem tylko ze się dużo nie zmieni. Od zawsze starałem się wspierać i pomagać społeczności php.pl jak tylko mogłem i na ile mi czas pozwalał, nie ważne na jakim stanowisku. Oczywiście, 'awans' w pewnym stopniu może ułatwić prace.

Mam jeszcze parę pomysłów na na rozwój samego wortalu, jak i innych serwisów (także nowych). Zobaczymy jak się uda.

ps. Też sobie życzę jak naj mniej bluzgów (:
itsme
azwsze konkretny i na temat

gratulacje gratulacje i jeszcze gratulacje KU CHWALE php.PL !
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.