Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Problem z PEAR_QuickForm
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
pwa
Wiem ze bylo to na forum ale link do tego nie dziala :/

Zainstalowalem sobie php 5 i chcialem uzyc PEAR-a Quick Form ktory dziala mi bez problemow w php 4 . Problem w tym ze wogole nie przeazuje mi zmiennych. Sciagnolem wiec najnowasza wersje QuickForma i mam poblem bo pojawia mi sie taki komunikat:

Warning: HTML_QuickForm::include_once(HTML/QuickForm/header.php) [function.HTML-QuickForm-include-once]: failed to open stream: No such file or directory in /usr/apache/htdocs/HTML/QuickForm.php on line 565

Warning: HTML_QuickForm::include_once() [function.include]: Failed opening 'HTML/QuickForm/header.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /usr/apache/htdocs/HTML/QuickForm.php on line 565

Fatal error: Class 'HTML_QuickForm_header' not found in /usr/apache/htdocs/HTML/QuickForm.php on line 566" title="Zobacz w manualu php" target="_manual


Niewiem co jest nie tak moze juz jestem zmeczony :/
bigZbig
Skrypt QuickForm.php probuje includowac HTML/QuickForm/header.php, ale go tam nie znajduje. W związku z powyższym nie może też znaleść wymaganej klasy HTML_QuickForm_header. Widocznie klasa ta jest zdefiniowana we wyżej wspomnianym pliku.

Dla mnie te komunikaty są czytelne.
nospor
a ja to tylko przeniose, bo z php5 to to ma niewiele wspolnego
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.