Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: phpnuke jak zrobić takie blogi ????
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
zlieony gość
Witam
Jak zrobić blok najwięcej dodali który pokazywał by mi nick danej osoby ile dodal plikow i caly blog ma wyswietlac 5 pozycji i jeszcze jeden blog ostatnio dodane pliki z tygodnia ....
Uwaga ! 8)
jestem totalnie zielony z phpnuke wiec prosze to wytlumaczyc jak dla czlowieka psychicznie chorego
Dziekuje !
kurtz
Hej
Cytat
Witam
Jak zrobić blok najwięcej dodali który pokazywał by mi nick danej osoby ile dodal plikow i caly blog ma wyswietlac 5 pozycji i jeszcze jeden blog ostatnio dodane pliki z tygodnia ....
Uwaga ! 8)
jestem totalnie zielony z phpnuke wiec prosze to wytlumaczyc jak dla czlowieka psychicznie chorego
Dziekuje !
Ja po prosze to samo 2 razy na wynos.. no i po polsku bo nic nie rozumiem :|


Pozdrawiam
olus
nie że sobie posty nabija ale normalnie siedze od rana cały dzień napisałem 20 linijek skryptu wymiekam totalnie splaiłem tylko jednego papierosa a tera przeczytałem ten temat i odpowiedź... laugh.gif

[KaMeLeOn]: Bez przesady z tym LOL...
zlieony gość
wiec jest ktos w stanie podac jakas odp czy cokolwiek z tym zrobic ..... strasznie cos takiego potrzebuje rolleyes.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.