Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Sciagniecie CALEJ('ukryte' pliki) strony www
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
Nodrog_Nameerf
Witam(Jezeli ten temat jest nie na temat; ) w tym miejscu to z gory przepraszam, lecz prosze doczytac do konca...)

Chodzi o to czy da sie sciagnac cala strone www z plikami, ktorych nie widac.

Probowalem programem HTTrack, ale wyglada na to, ze sciaga on strone plus strony z linkow jakie znajdzie na tej stronie, czyli np. mamy strone www.strona.pl w niej linki do podstrona1, podstrona2 to program sciagnie strona.pl i podstrona1, podstrona2.

Ale co jezeli na stronie nie ma linka do jakis zasobow, ktore sa na tej stronie, czyli po wpisaniu www.strona.pl/podstrona3 strona sie wyswietli... Jak sie dostac do tego typu podstrony, ktorej nie widac a wiadomo, ze jest, tylko nie zna sie adresu?


A moze jakis skrypt w php, ktory by przeszukiwal strone pod katem plikow okreslonego typu, np. txt: /? Moze sie komus kojarzy czy cos takiego ma sens: /?
kszychu
Nie ma sensu sie trudzić, tego nie da się zrobić. Musisz znać pełną nazwę i lokalizację pliku, by móc go pobrać, jeśli nie znasz to możesz zgadywać.
Nodrog_Nameerf
Wielka szkoda..., ale dziekuje za szybka odpowiedz...

Pozdrawiam
Ktoś
Ja kiedyś zrobiłem taki program, lecz nie mogę go teraz znaleść ale działał on w następujący sposób, generował on nazwe pliku w postaci ciągu i próbował pobrać plik o takiej nazwie jesli plik istniaj pobierał go i zapisywał jesli nie sprawdzał następny. Używałem tego do ściągania zdięc z serwera kolegi który miał sporo fotek, ale nie dzielił sie nimi.
nasty
Jak na serverze www niema wlaczonego directory lisint to sie nieda.
mike
Drogi ~Ktośu, to dość bezczelne chwalić się, że jest się złodziejem.

Jak mają padać takie posty jak ~Ktosia to ja wolę zamknąć watek.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.