Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: system rejestracyjny
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
motylek907
eh wiem ,ze już takie tematy były ,ale nie chce mi się ich szukać dry.gif No to tak:
szukam skryptu najlepiej php laugh.gif z formularzem rejestracji a potem ,zeby można było się dzięki temu formularzoi zarejestrować (np. tak jak na forum najpierw rejestracja a potem można się zalogować ) i prosiłabym o małe wytłumaczenie co gdzie i jak (jestem poczatkująca w php winksmiley.jpg )
mario
proste jak drut.

Tworzysz sobie formularsz rejestracyjny, sprawdzasz dane, jezeli sa poprawne wrzucasz do bazy userow.

A w drugim formularzu robisz logowanie, czyli ktos podaje swoje dane (login i haslo), laczysz sie z baza danych, sprawdzasz w tabeli czy jest taki user i czy haslo jest poprawne, jezeli tak to zapisujesz jego status zalogowania do sesji.

I sesje Ci rozwiaza problem smile.gif

To wszystko. Tak wyglada najprostszy algorytm. Poszukaj tutaj na forum, wiele o tym bylo, jak taki system napisac. Bedziesz miec tez przykladowe rozwiazania wraz z kodem HTML i php/MySQL.

POWODZENIA!!!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.