Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Otwórzcie php.pl w IE7 beta 3
Forum PHP.pl > Inne > Opinie, ogłoszenia, pytania > Wortal
kukix
Witam.
Zainstalowałem sobie przeglądarke IE 7 wersje beta 3 i tak sobie zauważyłem, że Wasza stronka źle sie wyświetla w tej własnie przeglądarce...

Sprawdźcie to sami.... Jakieś dodatkowe ramki wyskakują i w ogóle.. pozdr...
LBO
Wydajy mi się, że to jest narazie, problem marginalny, ale z czasem developerzy bedą musieli sie tym zająć.
NuLL
Cytat
Zainstalowałem sobie przeglądarke IE 7 wersje beta 3 i tak sobie zauważyłem, że Wasza stronka źle sie wyświetla w tej własnie przeglądarce...

Strona pod wersje bete przegladarek sie nie robi wiec wydaje mi sie iz malo kogo to obchodzi winksmiley.jpg
hwao
Poprawki w silniku odpowiedzialnym za interpretacje, jak strona ma zostac wyswietlona nie sa juz przewidywane. Ponadto ta beta ma juz byc ostania, przed wydaniem oficjalnie wersji stabilnej.

NuLL, było by miło jakbyś pokazał jakis screen shoot, opisał jaki masz system (to ze windows to wiem, ale jaki smile.gif ) jaka rozdzielczosc, i jak mozesz sprawdz czy na innych ten problem tez sie pojawia.
kszychu
Cytat(LBO @ 4.07.2006, 15:49 ) *
ale z czasem developerzy bedą musieli sie tym zająć.


Nie z czasem a natychmiast! To w końcu już trzecia beta, a nadal niepoprawnie wyświetla strony.
Swoją drogą, od kiedy dokonałem migracji na linuksa jestem o wiele szczęśliwszym człowiekiem. A i strony wyglądają tak jak trzeba. smile.gif
nasty
Ja zainstalowalem IE7b3 i otwieram co jakis czas php.pl, jest normalnie, nawet jest anti-alising textu...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.