Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Panel Administracyjny dla uzytwkownikow serwera
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
fatman
Witam! Chcialbym uprzejmie zapytac czy posiada moze ktos pakiet skryptow ktore mogly by mi posluzyc jako panel administracyjny dla uzytkownikow serwera ? Chodzi mi o cos w stylu : obsluga poczty, domeny, aliasow, kont pocztowych. Jesli posiadacie jakies linki na ten temat badz konkretne skrypty bardzo prosze o riposte. Z gory serdecznie dziekuje! I pozdrawiam!!!

PS. Znalazlem cos takiego jak "Usermin" "Webmin" na stronie webmin.com ... czy to jest dobre ?[/b]
hamlecik
Zainteresuj sie czyms takim jak CPanel
fatman
Z tego co widze CPanel nie jest napisany na slackware sad.gif
Teodor
Darmowe:
WebCP
Webmin

Platne:
DirectAdmin
CPanel
Plesk
H-Sphere
Ensim Pro

Pozdrawiam
Jabol
Usermin i Webmin sa genialne. Osobiscie jeszcze za czasow MDK korzystalem z nich bo wydawaly mi sie latwiejsze i potazniejsze niz narzedzia systemowe. Osobiscie polecam, z tym, ze to jest perl.
maciejk
a znacie cos darmowego dla windowsa :oops: ? bo webmin to tylko dla linuxow :/
essey
ja zapytam się rowniz czy jest coś takiego by postawic serwer na Windowsie?questionmark.gif - wiem że linux jest bezpieczniejszy, ale takie jest zapotrzebowanie ;-)
GrayHat
Cytat
ja zapytam się rowniz czy jest coś takiego by postawic serwer na Windowsie?questionmark.gif - wiem że linux jest bezpieczniejszy, ale takie jest zapotrzebowanie ;-)


apache.org binaries files
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.