Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [mysql] Edycja
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
Bajki
Witam
Mam pewien problem...mianowicie chce zrobic prosty system zarzadzania artykułąmi, newsami i innymi duperelami. Z napisaniem kodu odp. za wyswietlanie listy artykulow, czytanie ich etc nie bedzie problemu lecz nie chce cackac sie z panelem administratora - logowaniem, sesjami, formularzami do dodawania i edycji itd - poprostu chce to ominac winksmiley.jpg I teraz mam pytanie...czy istnieje jakis skrypt do przegladania/edycji basy mysql ktory pozwala na dawanie uprawnien userom logujacym sie do niego (uprawnien na przegladanie i edycje poszczegolnych tabel) ? Nie chodzi tutaj o takiego phpMyAdmina gdyz tam z tego co mi wiadomo mozna dawac zezwolenia jedynie userom bazy...ehh no trudno mi to wytlumaczyc biggrin.gif Prosze podawac jakies przyklady skryptow lub konfiguracji phpMyAdmina a ja bede komentowac bo naprawde nie wiem jak to przystepnie wyjasnic tongue.gif

Czekam na propozycje i z gory dzieki winksmiley.jpg

//EDIT
Dobra, zrobiłem to za pomocą phpMyAdmina tongue.gif Chociaz to nie jest do konca to oco mi chodzilo...jesli ktos ma pomysly to prosze o podzielenie sie nimi winksmiley.jpg
kszychu
Przenoszę na prośbę autora.
nasty
Raczej nic gotowego nie zrobi ci dokladnie to o co ci chodzi, najlepsze takie ogulne nazedzie to jes wlasnie phpMyAdmin, i nie obejdzie sie bez robienia wlasnego, albo "porzyczyc" jakis panel od cms-u i pozmieniac wedle podrzeb, ale mi sie wydaje ze ta druga opcja bedzie cie bardziej kosztowala wysilku
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.