Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Jak ten skrypt sie nazywa ?
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
iMax
Na stronie www.vcr.pl po zalogowaniu mam wiele możliwości, takie jak dodawanie komentarzy, pisanie newsow. To jest to czego szukam. Znalazlem juz to na innej stronie i wiem ze jest to ten sam system czy skrypt tylko nie wiem jak sie nazywa prosze o odpowiedz smile.gif
nasty
Strona stoi na PostNuke

PostNuke 0.7.2.6-Phoenix - http://postnuke.com
iMax
Czyli to jest CMS questionmark.gif Jakis dobry ? Robi strone od podstaw czy tylko wklejam odpowiednie elementy skryptow questionmark.gif nie znam sie na cms... jestem dobry z html, css, javascripts
Cysiaczek
No cóż - jak coś się określa CMS (Content Mangement System), to raczej powinien "robić stronkę od nowa", ale możesz się pobawić kodem smile.gif
nasty
robisz design, ladujesz do cms-u i masz stronke gotowa to operowania z wszystkimi dodatkami bez zadneko programowania... fajnie co ? tongue.gif
Cysiaczek
No właśnie... i odbierasz pracę takim jak My smile.gif
nasty
offtopic.gif w wiekszych serwisach, to jakikolwiek by niebyl cms, nie obejdzie sie bez programisty, tak ze Cysiaczku nie boj sie o chleb biggrin.gif tongue.gif
iMax
Jednak wole sam to zrobic. System newsow mam i sobie go skonfigurowalem do swoich potrzeb. Mam problem z logowaniem. Już sam nie wiem co po tym zalogowaniu dac użytkowinka. Chociaz ostatnio znalazlem strony na ktorych urzytkowicy w formularzu dawaja swoj nr. msn, icq, gg. Konkretnie zależalo by mi na skrypcie ktory rejerstruje użytkownikow a potem każdy z nich może zobaczyć profil drugiego czyli jaki ma nr. msn...

Strasznie pomieszalem. Czy mozecie mi cos poradzic ?
nasty
Sam ? czemu ? jak chcesz pisac cos swojego co ma juz gotowe odpowiedniki to : albo strasznie sie nudzisz albo masz jakies inne podszeby ktore nie sa w gotowcach.

a czytajac twojego posta to niema tam nic czego niema w gotowcach
iMax
Moza napisze tak: szukam skryptu ktory pozwala na logowanie do strony, a przy rejerstracji można podac msn, gg, icq itp. Potem kazdy urzytkownik bedzie mogl zobaczyc te numery klikajac na dana osobe na liscie.
nasty
OK, prawie kazdy Community Portal System ma taka opcje (np. PHPNuke)
iMax
Ja nie chce CMSa. Ja chce skrypt.
nasty
tu ci nikt nie napisze gotowca tongue.gif
poszukaj na http://hotscripts.com
iMax
Szukalem i tam... za duzo. Polec mi jakis smile.gif smile.gif
nasty
Ztego co czytalem twoje posty to podszeba ci jakiegos skryptu typu
"User Management", dokladnie ci nic nie polece bo nigdy nie uzywalem takich zeczy, zawsze pisze cos pod wymagany serwis ale tu masz caly katalog :
http://hotscripts.com/php/Scripts_and_Prog...ment/index.html
iMax
A może byś mi napisał questionmark.gif Ja chce tylko rejerstracje go sie podaje swoj nick, haslo i email a niżej nieobowiązkowe gg, msn, icq, imie, wiek. Po zalogowaniu by pisalo Witej {user} i obok lista urzytkownikow, na jednego by sobie kliknął i w malym okienku by wyskoczyly jesgo dane - te co w rejerstracji podawal. I tyle smile.gif dalo by rade questionmark.gif
nasty
Cytat
A może byś mi napisał questionmark.gif


Za ile? mozemy sie potargowac tongue.gif
iMax
Zrob czasem od siebie cos dla kogos.... smile.gif smile.gif to napoewno prosty skrypcik tongue.gif
Cysiaczek
Jasne - nasty napisze za free, a ty bedziesz mógł na tym zarobić - nie ma to jak świetny układ smile.gif
nasty
Ok, mam dobry chumor, i napisze ci. Ale zeybo to byl ostatni raz ! tongue.gif
tylko podaj co masz na serverze (wersje php) i jaka baze danych
iMax
php 5.1.4, MySql 5, tak questionmark.gif
mike
Potrzebujecie tutoriala do instalacji Gadu-Gadu?

Coś Wam rozmowa seszła na zbyt osobisty temat, sugeruję nie rozmawiać przez forum a przez prywtne kanały komunikacji: PW, GG, IRC, co tylko chcecie tongue.gif
Cysiaczek
@nasty wiesz... Ja potrzebuje taką rzecz, a nie mam czasu... rozumiesz prawda... bo to ma dzialać jak... no niech bedzie wp.pl i żeby można było... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
nasty
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Dobra bedzie gotowe na jutro biggrin.gif
iMax
dzieki
mike
~iMax, ~nasty_psycho, ~Cysiaczek czytać nie umiecie czy macie problemy z myśleniem?

Forum to nie IRC do prywatnych pogawędek.

Zamykam wątek, no chyba że chcecie po ostrzeżeniu.

P.S.
~Cysiaczek zaczynasz nabijać posty, zwolnij bo może zajść potrzeba żeby ktoś z modów Cię zmotywował do wyluzowania.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.