Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Przegladanie php online
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
nasty
Czy zna ktos z was jakis skrypt do przegladania plikow *.php w danym katalogu + kolorowanie ich skladni ?
Cysiaczek
nasty_psycho - masz takie cós takiego jak .phps - pliki zródeł, które sa wyświetlane i od razu pokolorowane. Musisz mieć tylko dodane te typ do configa serwera.
nasty
ok,dzieki.
Ale ja potszebuje, taki explorer dla ktorego podam w confgu katalog gdzie sa *.php i on bedzie pokazywal zrodla i je kolorowal, bez zadnego zmieniania nazw.
Cysiaczek
  1. <?php
  2. $source=file_get_contents($file);
  3. ?>


tak powinno działać- musisz tylko wylistowac pliki z katalogu smile.gif
nasty
nie, to ma byc cos w stylu explorera, ze wyswietla mi liste katalogow i plikow,
wybieram plik i pokazuje kod, wybieram katalog, pokazuje pliki zawarte w nim.
nospor
http://forum.php.pl/index.php?showtopic=47475&st=0
W koncowce topicu szukaj poprawnego linku, bo ten w pierwszym poscie chyba nie dziala
nasty
A cos darmowego, bo tu nie mam jak zaplacic temu panu... tongue.gif
nospor
Czytajac licencje "tego Pana" to widze ze wszystko jest za darmo.
http://dl.vertis.com.pl/index.php
masz tam plik z licencją

edit: a nie sorka, FileSuply to nie class5.

No to wysylasz sms'a za 3 zlote i masz smile.gif

edit: a nie sorka, sms kosztuje juz wiecej smile.gif
nasty
ja nie mam problemu z kosztem (10 zl to nic) ale nie mam jak go wyslac bo to jest 7xxx a to trzeba byc w polsce .... a bawic sie w przelewy ... gra nie warta sweczki ....

ale dzieki za starania

--edit :
wersja 1.5 jest darmowa ale niema tam podswietlania
strife
A, że ja tak spytam, czemu nie przysiądziesz kilka godzinek i nie napiszesz tego samemu? smile.gif
nasty
Bo i tak sie nie wyrabiam z moim projektem to jeszcze mam pisac jakies dodatki ? ale ogulnie dzieku juz znalazlem "phpdir" prosty (nawet za prosty) ale jakas wytrzymam tongue.gif
Dzieki
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.