Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Panel
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
Gość
Siemka jestem nowy i mam nadzieję że mi pomożecie Zrobiłem stronę w html styl to oczywiście jest css. Chciałbym zrobić na stronie panel oczywiście nie mogę za to zapłacić chodz bardzo bym chciał bo pieniądze wydam na prezent dla brata i na seerwer do strony, więc nie wiem czy mi ktoś pomoże ale cóż może znajdzie się jakaś osoba A co do panelu to chcem mieć coś takiego żeby moja redakcja ( która liczy ok. 10 userów ) nie musiała wchodzić na ftp tylko mogła się np. zarejestrować i psać tam odrazu z tego panelu jak mają cms np php fusion tylko a kórat to jest powalone bo ja mam już wszystko zrobione chodzi mi o styl itd. a do cms'ów nie idzie dać stylu mojego bo jest oparty na css i wogole nie idzie tego zlączyć uwieżcie siedziałem nad tym ok. 5-6 godzin zmieniając style a tu nic Naprawdę proszę o pomoc z tym panelem. Bo widzicie ja tej strony niechcem zrobić dla siebie tylko dla ludzi np dla ciebie więc mogło by ci się pomoc dla mnie odpłacić.
nasty
a kto ci tak powiedzial ze nie da sie stylu podczepic pod skore do cms? bardzo sie mylisz.
Poszukaj w google:
Mambo
Joomla
itd...
dawhol
Jezeli korzystasz z gotowgo cms-a to przecierz panel administracyjny jest, wiec po co go pisac smile.gif a jezeli zrobiles stronke w htmlu to trzeba by zrobic panel do zarzadzania plikami z edytorek WYSWIG smile.gif najlepiej smile.gif.
Gdzies widziałem taki darmowy postaram sie go znalezc i wstawic ci tu linka smile.gif.

A co do styli do praktycznie w kazdym CMSie idzie dawac wlasne style smile.gif napisz z jaki mialems problemy moze uda mi sie ci jakos pomóc winksmiley.jpg
Gość
Ja akórat nie miałem problemu z żadnym a mianowicie mam zrobiony i nie umiałego go podmienic probowalem css zeminiac na cms ale nic mi z tego nie wychodzilo i na image w pliku byly obrazki zmieniałem je ale nawet jak zostawialem wielkosc i moj wystroj to cho**** wygladalo. Jesli moglbyś mi pomoc to napisz do mnie na gg bedzie najlatwioej bo wszystko opisywac o dawac styl tu za ktory zaplacilem to sie nie oplaca smile.gif moje gg to : *******
Gość
lol zmienil nazwe pliku z *.css na *.cms i mysli ze mu bedie dzialac biggrin.gif blink.gif laugh.gif lepiej niech se gosc poczyta pare kursow albo kupi ksiazke o php a nie zmienia nazwy plikow laugh.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.