Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Wysyłanie eM@ili
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
Arab
witam potrzebuje skryptu php który wysyłał by do mnie na maila wiadomości o podanym przez www temacie i treści w odzielnych polach.
Speedy
funkcja mail" title="Zobacz w manualu php" target="_manual. Szukaj, a znajdziesz.
NetJaro
A ja polecam phpMailer winksmiley.jpg Bardzo fajna i wygodna funkcja.. :-)
believer
witam

Instalowałem juz kilka systemów maili na serwer konfigurowałem i zadnen z nich mi nie chciał działać,nie wiem czemu sad.gif
i nie jest to napewno sprawa serwera ze nie obsluguje php czy cos.

Bardzo prosiłbym kogoś o pomoc.
Jakby ktoś się mógł zlitowac to niech da linka albo napisze kod skryptu bardzo prościutki zeby maile były przesyłane na moją skrzynkę pocztową:
imię,nazwisko:_________
mail: _________
treść: _________
_wyślij_

nic więcej nie potrzebuję,jak ktos ma taki prościutki skrypcik to proszę bardzo o wrzucenie linka albo kodu.
Prosiłbym również o instrukcję instalacji.Juz nie mam siły zeby próbowac nastepne jakies systemy maili sad.gif

Proszę pomózcie.
pozdrawiam
strife
Cytat(believer @ 24.07.2007, 10:17:46 ) *
witam

Instalowałem juz kilka systemów maili na serwer konfigurowałem i zadnen z nich mi nie chciał działać,nie wiem czemu sad.gif
i nie jest to napewno sprawa serwera ze nie obsluguje php czy cos.

Bardzo prosiłbym kogoś o pomoc.
Jakby ktoś się mógł zlitowac to niech da linka albo napisze kod skryptu bardzo prościutki zeby maile były przesyłane na moją skrzynkę pocztową:
imię,nazwisko:_________
mail: _________
treść: _________
_wyślij_

nic więcej nie potrzebuję,jak ktos ma taki prościutki skrypcik to proszę bardzo o wrzucenie linka albo kodu.
Prosiłbym również o instrukcję instalacji.Juz nie mam siły zeby próbowac nastepne jakies systemy maili sad.gif

Proszę pomózcie.
pozdrawiam


Ehh... Patrz, wchodzisz na google i wpisujesz sobie phpmailer. Otwiera Ci się strona, i wchodzisz w tutorials i masz wszystko ładnie opisane krok po kroku, czego nie potrafisz?

http://phpmailer.sourceforge.net/tutorial.html
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.