Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Pytanie o PHPBB2...
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
312
Witam!
Zainstalowalem PHPBB2 z lekko zmodyfikowanym plikiem sql, tzn dodalem jedna podtabele w tabeli phpbb_user o nazwie user_info
i teraz kombinuje jak to zrobic w pliku usercp_viewprofile, zeby wyswietlalo wlasnie dane z tej podtabeli user_info na stronie (chodzi o wglad w profil uztkownika, tam gdzie sa napisane rozne informacje o uzytkowniku typu email ,www itp...), coz narazie cienko mi sie to udaje, rezultatow nie widac, dlatego mam prosbe, czy ktos bylby w stanie mi pomoc? Bede bardzo wdzieczny.
DeyV
niestety,. ale obawiam sie, że dla osoby zaczynającej przygodę z php przerobienie forum bb może być znacznym problemem.
Może wiec zamiast tego, lepiej skorzystać z jakiejś gotowej modyfikacji, a jest ich dostępnych wiele (polecam www.phpbb.pl)

ps. to sie nazywa nowe pole, nowa kolumna, nie podtabela
312
ehe mniejsza o szczegoly;]
udalo mi sie to zrobic, troche pomieszalem namieszalem i wyszlo
p.s: a kto powiedzial ze jestem poczatkujacy;p no w kazdym razie juz nie taki poczatkujacy;]
teraz probuje to wrzucic zeby bylo do wypelnienia podczas rejestracji oraz w kazdej chwili po niej...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.