Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [system templatek] Jakie sa wasze opinie?
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
bim2
Szukam dośc w miarę dobrego, damrowego, najlepiej z polska dokumentacja systemu szablonów. Chciałem wziaść Chameleon'a no ale 4zł (moze wezme jak nie bedzie propozycji). Co polecacie. Odrazu zaznaczam że musi być szybkie a w miarę proste winksmiley.jpg
dr_bonzo
Nauczyc sie angielskiego, poza tym sa smarki po polsku: http://rzseattle.piwko.pl/

I jeszcze jedno -- za 4 zl nie znajdziesz kursu jez. angielskiego.
nrm
bez angielskiego w stopniu podstawowym to nic niezdzialasz.

polecam OPT chociaz polski to dokumentacja po angielsku smile.gif

ps. 4 zeta ci zal?!? cztery?!?
bim2
Nieno, anglika znam (ale ma 13 lat, więc to podstawy biggrin.gif). Już sciagam chameleona ;D MAm tylko teraz pytanie do Bastiona, czy jesli kupie chameleona póxniej aktualizacje mam za free?
mike
1. Jak masz pytanie do Bastiona to do niego napisz. Na forum nie prowadzi się w wątkach prywatnych dyskusji.
2. IMO przecież Ty nic nie kupujesz, płacisz tylko za możliwość ściągnięcia. Jak ściągniesz to masz, jak chcesz znów ściągnąć to znów płacisz. Ale to moja opinia.
bim2
Dobra sorka. No i tak kupie biggrin.gif 4 zł e tam ;D

Dobra kupiłem. Powiem że bardzo sie opłaca. Bo dostajesz wszystkie klasy. Na 2 dni jets odblokowany kod allpay do wszystkich klas biggrin.gif Polecam skrypty Bastiona
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.