Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [php] Framework- łatwy z polską dokumentacją ?
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
dawhol
Poszukuje dobrego, łatwego i z polska dokumentacja (albo chociaż zeby czesc była na polski przetlumaczona) ... winksmiley.jpg wiem wiem takie rzeczy to tylko w ERZE =)

Chodzi mi o to zeby był łatrwy poniewaz to by była pierwsza moja stycznosc z frameworkiem dlatego chciał bym aby był w miare prosty jak na poczatek smile.gif - w sam raz do nauki smile.gif

Ogladałem juz kilka turoriali "Code Igniter"-a i wydał mi sie dosc przyjazny jak na poczatek ale niestety niema polskiej dokumentacji bynajmniej ja nie moge znalezc ;/ - moze dlatego ze z lekka bola mnei dzisiaj oczy sad.gif i główka sad.gif

Z góry dziekuje za pomoc smile.gif

------------------------
Do Moderatorów jezeli nie tu napisałem to prosze o przeniesienie smile.gif ale wydaje mi sie ze w dobrym miejscu załozyłem ten temat smile.gif
dr_bonzo
Temat pasuje do Poszukiwania gotowych skryptow (czym jest framework, jak nie gotowym skryptem), dlatego tez tam przenosze
dawhol
Fakt ale chodzilo mi o prrosty do nauki to myslałem ze w Przedszkolu bedzie akurat smile.gif. Ale poniewaz byłem niepewny to tez napisałem u dołu postu to co napisałem smile.gif
Fuzja
dawhol: www.php.rk.edu.pl Riklaunim przedstawił tutaj trochę przykładów po Polsku wykorzystania Code Ignitera.
dawhol
Dzieki smile.gif to juz cos winksmiley.jpg

... Ale nie obraze sie jak pojawi sie wiecej i innych smile.gif
nrm
nie licz na jakakolwiek polska dokumentacje smile.gif
dawhol
wiesz nie licze na calosc smile.gif ale chociaz niewielka czaesc tak jak w CI no chyba ze znajdzie sie jakis polski framework
nasty
Watpie zebys cokolwiek polskiego znalazl, bo nawet polscy programisci po angielsku koduja i dokumentuja tongue.gif
Najlepszym tego przykladem jest Web.Framework, ktory zostal zrobiony w 100% przez goscia z polski ( ma nawet konto na tym forum winksmiley.jpg ) i jest calkowicie po angielsku.
nrm
u mnie na blogu mozliwe ze w najblizszym czasie znajdziesz pare drobnych porad do cakePHP (musze w przerwie pracy wygospodarowac troche czasu na to) ale na dokumentacje do czegokolwiek to bym nie liczyl.

nasty_psycho dobrze zauwazyl, ze nawet polskie projekty (vide OPT) maja angielska dokumentacje. wprawdzie uwazam, z epolacy powinni tez dorobic polskie wersje ale jednoczesnie bez angielskiego w wersji "żenująco podstawowej" (jak ja) nie masz czego szukac w tym biznesie. wszystkoe dokumentacjje, opracowania, wykazy, porady.. wszystko jest po angielsku.
Fuzja
Symfony - Pl : http://www.symfony-project.com/trac/wiki/M...nyProjectPolish
gkeb
Framwork Zend
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.